Oficjalnie: FC Barcelona potwierdziła datę i plan prezentacji Frenkiego de Jonga

Dariusz Maruszczak

2 lipca 2019, 14:06

FCBarcelona.cat

10 komentarzy

FC Barcelona w oficjalnym komunikacie potwierdziła wczorajsze doniesienia Mundo Deportivo na temat prezentacji Frenkiego de Jonga.

Ceremonia powitania holenderskiego pomocnika odbędzie się w piątek 5 lipca. O 19:00 de Jong pojawi się na murawie Camp Nou w uroczystości otwartej dla kibiców. Zaproszenia na to wydarzenie będą bezpłatne, ale liczba miejsc jest ograniczona ze względu na kwestie związane z bezpieczeństwem. Wcześniej odbędzie się akt podpisania kontraktu przez de Jonga.

Po tych uroczystościach i powitaniu przez kibiców de Jong będzie uczestniczyć w konferencji prasowej w sali Auditorio 1899. Pojawią się na niej również drugi wiceprezydent Jordi Mestre i dyrektor sportowy Éric Abidal, którzy wyjaśnią szczegóły operacji. Transmisję z całego wydarzenia będzie można od 18:15 śledzić na kanale Barça TV.

Plan prezentacji de Jonga:

Czwartek, 4 lipca
21:00 Sesja zdjęciowa w sklepiku klubowym na Camp Nou.

Piątek, 5 lipca
18:15 Podpisanie kontraktu w sali prowadzącej do loży prezydenckiej w uroczystości zamkniętej dla publiczności.
19:00 Sesja zdjęciowa na Camp Nou, otwarta dla publiczności.
19:45 Oficjalna prezentacja w sali Auditorio 1899 z udziałem prezydenta Josepa Marii Bartomeu. Po niej rozpocznie się konferencja prasowa de Jonga, Mestre i Abidala.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
konto usunięte

Busquets powinien zostać zastąpiony właśnie przez młodego de Jonga. Holender świetnie potrafi odbierać piłkę i rozgrywać ją po odzyskaniu. Jego największym atutem porównując obu piłkarzy jest szybkość.

Bardzo się cieszę, że prezentacja jest wieczorem.

Ciekawe kiedy zagra, mam nadzieje ze nie skończy jak kilku innych zawodników.

Jeśli prawda jest ze Valverde nie widzi narazie de Jonga na pozycji Busiego to zakładając ze Rakitic zostanie będziemy oglądali Holendra bijącego się o miejsce w składzie z Arthurem i Vidalem. Oby tak się nie stało

Liczę na to że de Jong i Arthur będą jak Xavi i Iniesta

Jeżeli Rakitić nie odejdzie to niestety ale ławka rezerwowych czeka bo przy Valverde to wiadomo kto w pomocy będzie grał. :)
konto usunięte

Wiadomo jaki przywdzieje numer?