Assistència Sanitària została jednym z głównych sponsorów profesjonalnych drużyn sportowych Barcelony

Radek Koc

1 lipca 2019, 20:37

fcbarcelona.com

5 komentarzy

FC Barcelona oraz Assistencia Sanitaria doszły do porozumienia w sprawie przedłużenia umowy sponsorskiej do 30 czerwca 2024 roku. Do tej pory firma była oficjalnym partnerem medycznym klubu. Od teraz stanie się również jednym z głównych sponsorów zawodowych sekcji sportowych Barcelony.

Podpisanie nowej umowy było możliwe dzięki zażyłym i bardzo dobrym relacjom łączącym obie jednostki. Assistencia Sanitaria już od 15 lat wspiera kataloński klub i świadczy usługi na jego rzecz. Jest dostawcą ubezpieczeń oraz udostępnia klubowi swój sprzęt oraz punkty medyczne. Jednym z najważniejszych aspektów współpracy jest np. korzystanie przez klub z przestrzeni i usług szpitala w Barcelonie przy wykonywaniu bardziej specjalistycznych badań lekarskich.

Nowy wymiar współpracy zakłada przejęcie przez firmę Assistencia Sanitaria roli jednego z głównych sponsorów zawodowych sekcji sportowych Barcelony. Drużyny koszykówki, piłki ręcznej, piłki halowej i hokeja na wrotkach będą od tej pory występowały z firmowym logo na przodzie koszulki. Powrócą jednocześnie do używania nazwy Barçy, jako jedynego komponentu nazwy drużyny.

Nowe porozumienie zapewnia jednocześnie firmie Assistencia Sanitaria prawa m.in. do wizerunku, reklamy czy promocji. Sponsor będzie mógł wykorzystywać do tych celów zarówno przestrzeń budynku Palau Blaugrana, jak i stadionu Camp Nou.

Radości z podpisania nowej umowy nie krył prezydent Barcelony Josep Maria Bartomeu: - Świętujemy ten sukces i cieszymy się, że będziemy mogli kontynuować współpracę z renomowaną, wspaniałą firmą. Dzięki temu możemy wzrastać i umacniać naszą pozycję w świecie sportu.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Te koszulki w kratkę męczą oczy...
Pierwszy komplet powinien być tradycyjny..... drugie niech sobie robią jakietam chcą... To tak jakby Real miał pierwszy komplet szary a nie biały... pionowe pasy to tradycja klubu! Mes Que un Club!

A lassa nie będzie już sponsorem?

No to będzie hajs na Neymara

Ta nazwa wyglądała by lepiej na koszulkach selekcji piłki nożnej lepiej niż to ,,Rakuten,,

Zna ktoś szczegóły finansowe tej umowy?