Mundo Deportivo: Frenkie de Jong zostanie zaprezentowany w piątek 5 lipca

Przemek Borecki

1 lipca 2019, 17:00

Mundo Deportivo

4 komentarze

FC Barcelona pracuje już nad organizacją prezentacji Frenkiego de Jonga. Holenderski pomocnik, który 23 stycznia podpisał kontrakt do 2024 roku, został kupiony z Ajaksu Amsterdam za kwotę 75 milionów euro plus 11 milionów zmiennych. Według Mundo Deportivo przybędzie on do Barcelony w ten czwartek o godzinie 18.

Piłkarz weźmie udział w sesji zdjęciowej przed budynkiem klubowym, a o 21 odwiedzi klubowy sklep FCBotigagdzie zapozuje do zdjęć w bordowo-granatowej koszulce, czekając na numer, jaki zostanie mu przydzielony. Dziennik informuje, że następnego dnia rano de Jong zostanie poddany tradycyjnym badaniom medycznym w szpitalu oraz w centrum medycznym w Ciutat Esportiva Sant Joan Despí. Na godzinę 18 przewidziana została oficjalna prezentacja zawodnika na Camp Nou, która będzie otwarta dla wszystkich kibiców Blaugrany. Kibice powitają nowego zawodnika, który już odlicza dni do przeprowadzki do stolicy Katalonii wraz ze swoją dziewczyną Mikky Kiemeney, żeby kontynuować fantastyczną historię holenderskich zawodników grających w FC Barcelonie. 

Po pierwszych symbolicznych kontaktach z piłką w barwach Barcelony, zawodnik, który jest pierwszym wzmocnieniem w trwającym okienku transferowym, weźmie udział w konferencji prasowej, na której to podzieli się swoimi wrażeniami i celami związanymi z byciem zawodnikiem Blaugrany. W poprzednim sezonie wywalczył on dublet składający się z tytułu mistrza Holandii i krajowego pucharu w barwach Ajaksu. Dotarł również do półfinału Ligi Mistrzów, eliminując w 1/8 finału Real Madryt po kapitalnym meczu na Santiago Bernabéu, mając już podpisany kontrakt z Barceloną. 

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dlaczego po wejściu w niektóre artykuły nie widzę zdjęć?! strasznie mnie to drażni....

I to jest transfer a nie jakieś powroty

Modric ciężko miał w tym meczu z Frankiem

Jestem mega zadowolony z jego transferu, oby Valverde umiał wykorzystać jego potencjał. Idealny prezent na 29 urodziny!