Barça rozbija Real Madryt w finale turnieju LaLiga Promises w Nowym Jorku

30 czerwca 2019, 20:54

19 komentarzy

Alevin A FC Barcelony wygrał międzynarodową edycję LaLiga Promises w Nowym Jorku, rozbijając w finale Real Madryt aż 6:1.

W niedzielę alevin A Barçy odniósł dwa imponujące zwycięstwa. Najpierw w półfinale nie dał szans Atlético, wygrywając 4:0, a następnie rozbił w decydującym spotkaniu Real Madryt. Podopieczni Marca Serry wzięli rewanż na Los Blancos, ponieważ dwa tygodnie temu przegrali z nimi w finale LaLiga Promises w Vila-Realu.

W spotkaniu finałowym w Nowym Jorku alevin A Barçy objął prowadzenie już w trzeciej minucie po delikatnym uderzeniu Landry'ego. Niedługo później na 2:0 podwyższył Xavi Castellanos. W ostatniej akcji pierwszej połowy nadzieję Realowi dał Aimar, jednak w drugiej części gry młodzi Katalończycy zdeklasowali rywali. Gola na 3:1 po pięknym strzale z rzutu wolnego zdobył Marc Bernal. Po tym ciosie Real już się załamał, a Barcelona nie zdejmowała nogi z gazu. Sylla podwyższył na 4:1, a na koniec dublet ustrzelił Shane Kluivert.