Javier Saviola: Neymar musi wrócić do Barçy, to będzie korzystne i dla niego, i dla drużyny

Łukasz Lewtak

29 czerwca 2019, 13:30

Cadena SER

28 komentarzy

Były napastnik FC Barcelony Javier Saviola był gościem programu "La Graderia" w stacji radiowej Cadena SER, gdzie mówił o możliwym powrocie Neymara na Camp Nou.

- W Barcelonie Neymarowi szło bardzo dobrze, nie tylko na boisku. Był bardzo szczęśliwy w tridente, perfekcyjnie rozumiał się z Leo i Luisem. Nie znam problemów, jakie może mieć z dyrekcją, ale mówimy o jednym z najlepszych piłkarzy, a zawodnicy tego typu muszą wrócić do Barcelony, aby ta drużyna mieściła się w gronie najlepszych. Neymar musi wrócić.

- Uważam, że w Barcelonie ponownie oglądalibyśmy najlepszą wersję Neymara. On teraz mierzy się z trudnymi sytuacjami w życiu osobistym, a to zawsze wpływa na człowieka, ale jeśli się z tym upora i będzie mógł skupić się na futbolu, powrót do Barçy będzie korzystny zarówno dla niego, jak i dla klubu. Neymar nie musi już ponownie przystosowywać się do gry z Messim i Suárezem.

- Jeśli przyjdzie też Griezmann, trener będzie miał problem. Czterech wspaniałych piłkarzy, jeden albo dwóch nie będą grali zawsze... Uważam jednak, że Griezmann będzie potrzebował czasu na adaptację i poznanie gry Leo i Luisa. Pod tym względem Neymar ma drobną przewagę.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Albo polecimy na dwóch napastników w formacji 4-4-2 z Suarezem i Griezmannem. Lub ustawimy się 4-2-4 z czterema napastnikami + 2 defensywnych pomocników ( de Jong, + Arthur / Vidal ). Wszystko jest do ustawienia, tylko czy nasz wuefista będzie w stanie to ogarnąć.

Od nadmiaru głowa nie boli.

Dawać 4-4-2 z Leo i Suarezem. A Neymar i Griezmann będą zmiennikami wymienionych :D Przecież trzeba wzmocnić ławkę :p

Nie, panie Saviola. Neymar i jego stary jeszcze niedawno chcieli się z Barca procesowac. To niestabilny człowiek - po co nam to?

Jak Saviola u nas grał zacząłem oglądać mecze Barcelony, bardzo dobre miał u nas starystyki

Czy was też nie zastanawia że w kontekście zdrady Barçy na rzecz Realu mówi się tylko o Figo że jest Judaszem itd a o Savioli jest cicho

niela propaganda :D lubudubu

Wszyscy to wiedzą tylko dogadać się z psg.