Pedro: Wszyscy byliby zadowoleni z powrotu Neymara do Barçy

Radek Koc

27 czerwca 2019, 21:05

Marca

31 komentarzy

Były piłkarz Barçy Pedro Rodríguez rozmawiał z dziennikarzami na temat możliwego powrotu Neymara do stolicy Katalonii. Zawodnik Chelsea odniósł się także do transferu Hazarda.

Co sądzisz na temat powrotu Neymara do Barcelony?

To możliwe, czemu nie. Z całą pewnością może tam wrócić. To wielki piłkarz, jeden z najlepszych na świecie. Pokazał to w Barcelonie i w PSG. Neymar to wielka gwiazda. Wszyscy ludzie byliby zadowoleni z jego powrotu do Barçy.

Potrafisz sobie wyobrazić Neymara, Griezmanna, Suáreza i Messiego grających razem w linii ofensywnej Barçy?

Nie wiem. Trochę ich dużo tam w ataku. Wszyscy są znakomitymi piłkarzami. Być może udałoby się znaleźć sposób, aby wszyscy czterej mogli jednocześnie przebywać na boisku.

Co sądzisz o przyjściu Edena Hazarda do Realu Madryt?

To bardzo dobry piłkarz. Byliśmy kolegami w jednej drużynie i jestem pewny, że rozegra w Realu znakomity sezon. Jest bardzo zmotywowany i ma ogromną ochotę na sukces. Życzę mu wszystkiego najlepszego. Jest świetnym gościem i znakomitym piłkarzem. Myślę, że bardzo dobrze poradzi sobie w Realu.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Przepięknie kwestię Neymara Michał Pol to na Youtubie sportretował - pryzmat Biblii i przypowieści o synie marnotrawnym, trzymajcie: https://www.youtube.com/watch?v=zyhaLfK37q4
« Powrót do wszystkich komentarzy