Mundo Deportivo: Rafinha chce odejść do Valencii, ale Barça wysłucha ofert z innych klubów

Dariusz Maruszczak

25 czerwca 2019, 19:00

Mundo Deportivo

14 komentarzy

Jak donosi Mundo Deportivo, priorytetem Rafinhi jest odejście do Valencii, choć Barcelona zamierza wysłuchać propozycji z innych klubów.

Według tych informacji piłkarz przekazał już nawet Dumie Katalonii, że dla niego Los Che są jedyną opcją, i poprosił o ułatwienie negocjacji z przedstawicielami drużyny z Mestalla. Barça utrzymuje jednak swoje żądania na poziomie 15 milionów euro i nie zamierza ich obniżać.

Valencia natomiast nie zgadza się na zapłacenie takiej kwoty za Rafinhę. Ponadto trener Los Che uważa, że to Denis Suárez jest bardziej potrzebny do prowadzonego przez niego projektu. Barcelona ma więc wysłuchać innych propozycji za Rafinhę. 26-latkiem interesują się Eintracht i Celta.

Zdaniem Mundo Deportivo Barça oczekiwała od klubu z Vigo niższej kwoty niż od Valencii. Jest to spowodowane tym, że Katalończycy zdają sobie sprawę, że Los Che mają większe możliwości finansowe, więc liczyli na możliwość wynegocjowania korzystniejszej propozycji.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Ja wiem, że jest szklany i niewiele gra, ale w tych czasach nie móc sprzedać gracza z kadry wielkiego klubu za 15 mln to trochę wstyd. Innym (szczególnie Realowi) wychodzi to trochę łatwiej.

Dobry chłopak. Umiejętności ma. Jak zdrowy to zawsze trzymał poziom. Ale co tam EV nie dawał też mu zbytnio pograć. Niech idzie i udowadnia jakim beznadziejnym gościem jest nasz trener...

murillo odchodzi to może za garaya wymina bedzie ;d

Dopłaćmy im za niego , to w stylu naszej polityki sprzedażowej

Szkoda że nie mamy takich rezerwowych jak real że sprzedają sobie Llorente za 40 baniek. Oczywiście rafinha to nie Llorente Ale coś w tym musi być

Milan dałabyś z 25

Widział bym go na Włoskich boiskach

Skoro chce isc do Valencii nie już to tam puszczą.