Media: Jasper Cillessen przechodzi testy medyczne przed transferem do Valencii

Grzegorz Zioło

25 czerwca 2019, 12:50

Sport, Marca, Twitter

42 komentarze

Jak podaje Sport i inne media, Jasper Cillessen przebywa obecnie w Walencji, gdzie przechodzi testy medyczne przed transferem do Los Che. Holender ma wkrótce podpisać kontrakt z Valencią, a w drugą stronę podąży Neto, który od przyszłego sezonu ma być zmiennikiem Marca-André ter Stegena w Barcelonie.

Według informacji hiszpańskich mediów strony doszły już do porozumienia w sprawie wymiany bramkarzy i dziś powinno dojść do ogłoszenia transferów. Neto będzie drugim po Frenkiem de Jongu oficjalnie zaprezentowanym nabytkiem Barcelony przed sezonem 2019/20. W zespole Blaugrany Brazylijczyk będzie pełnił funkcję drugiego bramkarza, zaś Cillessen powinien zostać pierwszym wyborem Marcelino między słupkami w drużynie Valencii.

Obaj bramkarze zostali wycenieni na 25 milionów euro, jednak transfery nie zostaną przeprowadzone jednocześnie. Najpierw Cillessen ma przenieść się do Valencii, a później nastąpi sprzedaż Neto do Barcelony. Pierwsza operacja zostanie uwzględniona w obecnym roku obrotowym (2018/19), a druga odbędzie się już w nowym roku 2019/20, który rozpocznie się 1 lipca.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Co okienko to kolejna kompromitacja tracimy potezne pieniadze.... A Real sobie spokojnie sprzedaje niepotrzebnych pilkarzy po pare mln a my albo oddajemy za darmo albo robimy wymiana ze az sie smiac chce. Zarzad out bo zaraz bedziemy bankrutami

« Powrót do wszystkich komentarzy