Denis Suárez: Odejdę z Barcelony, a Celta Vigo jest jedną z opcji

Grzegorz Zioło

24 czerwca 2019, 14:30

Sport

14 komentarzy

Denis Suárez wciąż nie wie, gdzie zagra w przyszłym sezonie. Po nieudanym wypożyczeniu do Arsenalu pomocnik opuści Barcelonę w letnim okienku transferowym. Wydawało się, że Hiszpan przeniesie się do Valencii, ale coraz bardziej prawdopodobne wydaje się przejście do Celty Vigo. Dziś zawodnik osobiście wypowiedział się na ten temat.

– Odejdę z Barcelony, a Celta jest jedną z opcji. Jestem przekonany, że pewnego dnia będę grał w Celcie, ale nie wiem, kiedy – powiedział Denis Suárez podczas prezentacji drugiej edycji obozu piłkarskiego jego imienia w Salceda de Caselas w Galicji, gdze pomocnik przyszedł na świat.

Denis przyznał, że kontaktował się z klubem z Vigo, ale wyjaśnił, że nie podjął jeszcze żadnej decyzji, i ujawnił, że ma na stole kilka propozycji. – Mam oferty z klubów zagranicznych, ale chcę grać w Hiszpanii. Gra w europejskich pucharach to priorytet, ale są też inne opcje – stwierdził pomocnik.

Do niedawna wydawało się, że to Valencia jest na najlepszej drodze do sprowadzenia Denisa, ale obecnie Los Che skłaniają się raczej ku transferowi Rafinhi, który jest gotów obniżyć swoje wymagania finansowe. Suárez jest wychowankiem Celty Vigo i z tego klubu przeniósł się do Manchesteru City, a jego słowa świadczą o tym, że chętnie wróciłby do korzeni.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Denis a ty widziałeś jakie są pensje w Celcie że takie rzeczy opowiadasz. Nie stać ich na ciebie nawet jak siedzisz na trybunach, musisz trochę zrewidować swoje wymagania bo już prawie połowa kariery ci uciekła.

Dzieki Denis !!(także że odchodzisz) Powodzenia !! ✋

Jakie europejskie puchary?? Chłopie Ty zacznij w końcu grac w piłkę

Aha, to fajnie że informujesz papa

Zostawic go. Jeszcze odpali, ma czas ;)

Dzięki za wszystko, krzyżyk na drogę i adios.

No kiedyś na pewno odejdzie, ale na razie "przezimuje" sobie resztę kontraktu w Barcelonie, bo przecież nie będzie obniżał wymagań finansowych aby grać skoro można oglądać mecze z najlepszych miejsc na trybunie za free.

ludzi nie każdy jest stworzony do Barcelony.

Był kiedyś dobry Denis Dennis Bergkamp jest też dobry Suarez Luis Suarez. Ale ta mieszanka Denisa Suareza może sobie odejść i to jak najprędzej

No idź już. Liczymy na Ciebie

Wszystko fajnie ale oficjalnych info dalej brak...

Aż dziw że nie padły słowa: To będzie mój sezon.