Josep Maria Bartomeu: To będzie długie lato, proszę o zachowanie spokoju

Łukasz Lewtak

23 czerwca 2019, 08:30

Esport3/Mundo Deportivo

54 komentarze

Josep Maria Bartomeu był obecny w Palau Blaugrana podczas piątego, decydującego meczu finału ligi hiszpańskiej w futsalu. Po zakończeniu spotkania prezydent FC Barcelony udzielił krótkiej wypowiedzi dla Esport3 na temat sukcesu podopiecznych Andréu Plazy, a także letnich transferów do drużyny piłkarskiej.

- Jestem bardzo zadowolony ze wszystkich - trenera, zawodników, a przede wszystkim z socios Barçy, którzy zawsze pojawiają się w Palau. Wygranie piątego meczu w Palau, w obecności naszej publiczności, grupy, która nie przestaje wspierać zespołu, pokazuje nam, że nie pomyliliśmy się, stawiając na tę drużynę.

- Wygraliśmy cztery tytuły. Dzięki zdobyciu mistrzostwa wracamy do Ligi Mistrzów, a te rozgrywki bardzo nas motywują. Przed drużyną futsalu wspaniała przyszłość.

- Jeśli chodzi o zespół piłkarski, to będzie długie lato. Celem jest posiadanie bardziej konkurencyjnej drużyny niż w tym sezonie. Nie możemy przestać starać się, aby nasze zespoły aspirowały do wygrania wszystkich trofeów. Proszę o zachowanie spokoju. Mamy wspaniały zespół ludzi w dyrekcji sportowej.

Fot. Roderic Alves / CC BY-SA 4.0

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Tylko nowy trener może coś tu zmienić. Skład jest dobry, sprzedać wiecznie wypożyczonych i kontuzjowanych dojdzie De Jong, kupić napastnika i lewego obrońcę i mamy skład na następny sezon.
« Powrót do wszystkich komentarzy