Urbano Ortega: Powrót Neymara będzie trudny ze względu na zachowanie piłkarza z 2017 roku

Łukasz Lewtak

22 czerwca 2019, 12:00

Sport

8 komentarzy

Były członek dyrekcji sportowej FC Barcelony i prawa ręka Roberta Fernándeza Urbano Ortega był gościem Catalunya Radio, gdzie mówił o letnich transferach. Nie mogło zabraknąć oczywiście rozmowy na temat Antoine'a Griezmanna i Neymara.

- Moim zdaniem powrót Neymara będzie trudny do zrealizowania. Jestem w stanie jednak zrozumieć taką operację ze względu na jakość piłkarza. Mimo wszystko jego powrót będzie trudny z powodu tego, jak Neymar zachował się, odchodząc z klubu w 2017 roku.

- Neymar czy Griezmann? Podobają mi się obaj. 

- Czy Ousmane Dembélé powinien być częścią jakiejś większej operacji? Ja uważam, że on ma niewiarygodny potencjał. Jest młody i może jeszcze wiele wnieść do zespołu Barcelony.

- Kiedy sprowadzaliśmy go z Borussii Dortmund, wiedzieliśmy, że wcześniej miał pewne problemy, jednak przede wszystkim ocenialiśmy jego profil piłkarski.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

W Barcelonie nie ma miejsca na ludzi którzy plują na ten klub więc nie dla Neymara.

@moronw Każdy ma prawo popełnić błąd, trzeba umieć wybaczać. Rozumiem, że jak ktoś Cię na przykład nazwie idiotą, to już wróg do końca życia bez względu na wszystko?

@Pawlak1992 Tyle, że to są podwójne standardy. Przeciwko Griezmannowi do dziś głównym argumentem jest jego zachowanie z zeszłego roku (choć nie ukrywam, bardzo bawi mnie, że takie głosy zdecydowanie ucichły od kiedy jest temat Neymara) a to właśnie było nazwanie kogoś idiotą. Neymara można porównać do żony, która rozwalając rodzinę wyprowadziła się do bogatego kochanka, wytoczyła proces o podział majątku a po 2 latach, gdy okazało się, że z kochankiem się nie układa chce wrócić do byłego męża. Wybaczyłbyś? Przyjął ponownie "bo każdy popełnia błędy", mając świadomość, że gdyby jednak z kochankiem się powiodło, to ta "żona" cieszyłaby się z podjętej decyzji i została przy nim?

@moronw Czy można wybaczyć zdradę???

@Tasde Mimo, że się z Tobą zgadzam w 100%, i w takiej sytuacji (życiowej) nie byłoby mowy o powrocie, to jednak tutaj, kiedy idzie o dobro drużyny na której losy ani Ty, ani ja nie mamy wpływu, to jednak byłbym skłonny dać mu drugą szansę...

@Tasde Neymara raczej można porównać do syna marnotrawnego z przypowieści biblijnej.

@sumo NIE.
« Powrót do wszystkich komentarzy