Philippe Coutinho: Nie wiem, czy zostanę w Barcelonie na kolejny sezon

Grzegorz Zioło

19 czerwca 2019, 13:09

Sport

49 komentarzy

Doniesienia o możliwych transferach Neymara i Antoine'a Griezmanna do Barcelony sprawiają, że Philippe Coutinho nie może czuć się pewny miejsca w składzie Blaugrany w przyszłym sezonie. Brazylijczyk przebywa obecnie ze swoją reprezentacją na Copa América i ma już na koncie dwa gole strzelone w meczu z Boliwią.

Po remisie Brazylii z Wenezuelą 0:0 Coutinho został zapytany przez dziennikarzy, czy zostanie w Barcelonie na kolejny sezon. – Nie wiem, nikt nie zna przyszłości. Teraz jestem skupiony na grze w reprezentacji – odparł pomocnik.

Coutinho wyraźnie odżył po wyjeździe na zgrupowanie drużyny Canarinhos. Mimo słabego sezonu w Barcelonie były gracz Liverpoolu był uznawany za najlepszego zawodnika Brazylii w sparingach przed Copa América, następnie zanotował dublet w meczu otwarcia z Boliwią, a w spotkaniu z Wenezuelą również trafił do siatki, jednak sędzia nie uznał gola.

– Nie wiem dokładnie, czy VAR był dzisiaj sprawiedliwy, ponieważ to były dwa trudne do oceny zagrania. Gole musiały być jednak słusznie anulowane, ponieważ uważam, że VAR jest pozytywny dla piłki nożnej – stwierdził Coutinho na temat wideoweryfikacji, która pozbawiła Brazylijczyków dwóch trafień

– To był bardzo trudny mecz dla Brazylii przeciwko mocnej reprezentacji z bardzo dobrymi zawodnikami. Myślę, że podobnie będzie przez pozostałą część Copa América – ocenił piłkarz Barçy.

Fot. Oleg Bkhambri (Voltmetro) / CC BY-SA 3.0

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Myślę że on czeka na to jakie będą losy Rakitica.
Faktem jest że nie powinniśmy mieć problemów ze znalezieniem kupca na Cou jeśli on podejmie decyzję że chce odejść.
« Powrót do wszystkich komentarzy