Cadena SER: Pensja Denisa Suáreza problemem w jego przenosinach do Valencii

Julia Cicha

18 czerwca 2019, 21:08

Cadena SER

23 komentarze

W tym tygodniu ma dojść do oficjalnego potwierdzenia wymiany bramkarzy między Barceloną a Valencią. Media informują jednak, że może to nie być jedyna operacja między tymi klubami. Cadena SER uzyskała potwierdzenie, że do Walencji może przenieść się również Denis Suárez.

Według rozgłośni klub z Mestalla negocjuje już warunki kontraktu z przedstawicielem pomocnika. Valencia zamierza zgodzić się na propozycję Barcelony, która wg niektórych źródeł żąda za Suáreza 15 milionów euro. Oba kluby wydają się blisko całkowitego porozumienia.

Kolejnym krokiem są więc rozmowy z agentem Denisa, które nie przebiegają już tak pomyślnie. Obie strony nie zgadzają się na przedstawiane propozycje pensji zawodnika. Valencia chce dostosować jego zarobki do realiów na Mestalla, które są inne od tych w Barcelonie i Arsenalu.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Denis "Miękka Stopa","następny sezon będzie mój "Suarez to jedno z wiekszych moich rozczarowań.Mocno byłem zajarany jego przyjściem do Barcelony,szybko jednak chłopak mnie wyjasnił.Nie ma obecnie chyba zawodnika,którego darzę taką antypatią jak własnie jego.Pieruńsko trudno wskazać mi typa tak bezczelnego ,tak roszczeniowego jak Denis.Sporo cierpliwości musi mieć zarząd do tego piłkarza.

Czy się stoi czy się leży "siano" się należy.
Już wielokrotnie pisałem, że Denis to "łobuz" o twarzy dziecka.
On wysysa z kasy kluby, w których miał kontrakty.
To ktoś, któremu kompletnie nie zależy na graniu na boisku.
No bo jak inaczej odebrać to, że Hiszpan od 2010 r. rozegrał ,o zgrozo aż 162 mecze (nie wiadomo tylko ile w pełnym wymiarze, a ile jako zmiennik); dane na podstawie Wikipedii.
To daje ok. 18 meczy na sezon, 1 mecz co ok. 3 tygodnie !!!
A miliony lecą na konto.

Tragiczna postać. :|

Ja rozumiem, ze każdy chce zarabiać duzo ale Denis powinien chyba tez zrozumieć, ze ostatnimi czasy duzo na boisku nie pokazywał.

Koleś nie gra żadnej roli w Barcelonie, w Arsenalu nic nie pokazał i ma wymagania co do pensji, niezła beczka
To jak zwykły kowalski robił by coraz mniej wydajnie i coraz gorzej i chciał większy hajs od innych firm ;d

To jednak nie odpali ?

Spokojnie, coś czuję, że to będzie jego rok, cytując klasyka...

No Denis ma duże wymagania patrząc na to co i ile grał w ostatnich 3 latach.

Ale biedaki... Jak klub którego nie stać na pensję Dennisa Suareza chce grać w LM i być 2 trójce w Hiszpanii.

Najpierw niech sie zajmie dobra grą a później niech sie domaga pensji... Niech udowodni że jest wart wynagrodzenia którego sie domaga.

Teraz będzie płacz, że piłkarze zarabiają za dużo, a przed chwilą chcieli dać smarkowi z Japonii okrągłą bańkę za granie w rezerwach :-)

Limity płacowe w Barcie to dno. Dembele z zarobkami większymi niż Ramos w Realu. Ten Zarząd nie umie przekonać zawodnika niczym innym niż pieniędzmi. A na dodatek zawiera jakieś debilne klauzule, ala zapłacić Naymarowi za bycie w klubie, przed datą zamknięcia okienek transferowych. Kto to w ogóle wymyślił?

Naprawdę szkoda liczyłem że coś niego będzie w pierwszym składzie w zastępstwie za Inieste albo jako lewoskrzydłowy ale niestety wyszło jak wyszło. Niezły z Niego iluzjonista. Potrafił udowodnić mi z początku pobytu na Camp Nou, ze jest piłkarzem skrojonym na miare Barcelony. Dzis nie mam watpliwosci, ze to było, tylko złudzenie. Piłkarzem złym nie jest, lecz za słabym na ta drużynę idealny na taką Valencie, Betis czy Seville.

Suarez dostaje ok 60 tyś funtów tygodniowo, to jest max w Valencii, który dostaje jedynie Gameiro, następni na liście jest Rodrigo i Kondogbia po 50 tyś, a później Guedes, Parejo i Garay po ok 40 tyś.
Nic dziwnego, że nie chcą się zgodzić na takie wynagrodzenia dla nowego gracza.

Nie rozumiem dlaczego Barca daje wysokie pensje młodym piłkarza, przykład Dembele nie napawa optymizmem