Arturo Vidal: Byłoby pięknie, gdyby Neymar wrócił, jest kochany w Barcelonie

Julia Cicha

18 czerwca 2019, 09:30

Sport, Marca

39 komentarzy

Arturo Vidal wypowiedział się na temat potencjalnego powrotu Neymara do Barcelony. Brazylijczykowi doradzał również trener Tite.

− Byłoby pięknie, gdyby Neymar wrócił, jest tu bardzo kochany – zapewnił Vidal, który przyszedł do klubu dopiero po odejściu aktualnego zawodnika PSG.

Z kolei trener reprezentacji Brazylii Tite poradził piłkarzowi, by przeszedł tam, gdzie „czuje się szczęśliwy”. – Na jego miejscu przeszedłbym do drużyny, w której byłbym szczęśliwy jako człowiek, gdzie miałbym rodzinę, bo tam też czułbym się lepiej z zawodowego punktu widzenia. To trudna sytuacja, Neymar musi zdecydować, gdzie czuje się najlepiej, i wziąć też pod uwagę inne czynniki.

Jeśli chodzi o Arturo Vidala, to wypowiedział on się również krótko na temat meczu z Japonią. Równocześnie zapewnił, że został zmieniony z powodu ostrożności i nie odniósł żadnej kontuzji: − mecze towarzyskie nie były dobre, ale w ważnych spotkaniach pojawia się prawdziwe Chile. Érick Pulgar ma duże umiejętności i osobowość, to starcie pomoże mu, żeby czuł się dobrze w Bolonii. Jesteśmy mistrzami i musimy bronić tytułu.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

30mln max za niego aktualnie
« Powrót do wszystkich komentarzy