Podsumowanie zwyczajnego zgromadzenia zarządu FC Barcelony

Grzegorz Zioło

18 czerwca 2019, 14:00

FCBarcelona.cat

7 komentarzy

Wczoraj na Camp Nou odbyło się zwyczajne zgromadzenie zarządu FC Barcelony, podczas którego omawiano następujące tematy:

Żałoba po śmierci Ramona Ponta

Zarząd wyraża żal po śmierci Ramona Ponta Amenosa w ubiegły piątek. Pont był członkiem zarządu Barcelony w latach 2010-2018 i wiceprezesem Fundacji Barçy. Jako znakomity przedsiębiorca i wspaniały człowiek był głosem doświadczenia w zarządzie klubu i odegrał ważną rolę w rozwoju Fundacji w ostatnich latach.

Świętowanie 40 lat La Masii

Zarząd zaakceptował program obchodów czterdziestej rocznicy powstania La Masii, która odbędzie się 20 października. Dzięki serii wydarzeń związanych z obchodami klub chce wyrazić uznanie dla wszystkich zawodników wyszkolonych w La Masii. Zaplanowano między innymi otwarcie "alei gwiazd La Masii" na nowym stadionie im. Johana Cruyffa, wystawę zdjęć, spotkanie przedstawicieli szkółek piłkarskich z całego kraju, premierę filmu dokumentalnego oraz książki na temat historii La Masii.

Analiza konwersacji internetowych na temat FC Barcelony

Zarząd został poinformowany o wynikach badań z ostatnich 18 miesięcy na temat konwersacji internetowych o FC Barcelonie poza jej własnymi mediami społecznościowymi. Klub chce dowiedzieć się więcej na temat odbioru marki Barçy w Internecie i poznać zasady rządzące tego rodzaju konwersacjami.

Umowa o współpracę z Barcelona Global

Zarząd zaakceptował propozycję umowy o współpracę z Barcelona Global, prywatnym stowarzyszeniem firm i przedsiębiorców ze stolicy Katalonii, którego celem jest zwiększenie globalnej konkurencyjności Barcelony i jej znaczenia na arenie międzynarodowej.

Powstanie pięciu nowych peñas

Zarząd zaakceptował powstanie pięciu nowych peñas w Kinszasie (Demokratyczna Republika Konga), Abidżanie (Wybrzeże Kości Słoniowej), Akrze (Ghana), Wagadugu (Burkina Faso) i Nazarecie (Izrael). FC Barcelona ma już 1247 peñas na całym świecie, w tym 601 w Katalonii i krajach katalońskich, 512 w pozostałej części Hiszpanii i 134 w innych miastach na świecie. Peñas mają łącznie 164 113 członków. 

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

"Analiza konwersacji internetowych na temat FC Barcelony" - ciekawe ile setek tysięcy komentarzy z hasztagiem #valverdeout pod każdym możliwym postem na Facebooku, Instagramie i Twitterze zostało poddanych właśnie tej analizie XD

Punkt szósty:

Jak przetrwać wotum nieufności, wyżebrać głosy i wprowadzić białe koszulki wyjazdowe.

Analiza konwersacji internetowych na temat FC Barcelony

Jak wejdą na naszą LR to zgłupieją biedoki

Punkt pierwszy jedyny godny odnotowania. Poza tym pierdololo o niczym...