Media: Barcelona i Valencia negocjują w sprawie przyszłości wielu zawodników [Aktualizacja 14:46]

Julia Cicha

17 czerwca 2019, 14:33

RAC1, Tribuna Deportiva

90 komentarzy

Hiszpańskie media zgodnie informują o rozmowach Barcelony z Valencią w sprawie przeprowadzenia wielu operacji. Najważniejszą z nich miałaby być wymiana Jaspera Cillessena na Neto.

Najpierw RAC1 i Gerard Romero donosiły o negocjacjach między oboma klubami. Dziennikarz podał też, że Rafinha może dziś otrzymać zielone światło od lekarzy. Brazylijczyk mógłby następnie zająć się tematem własnej przyszłości i niewykluczone, że również trafi do Valencii.

Powyższe informacje potwierdza Hector Gómez z Tribuna Deportiva zajmującej się doniesieniami dotyczącymi Valencii. Dziennikarz uważa, że wymiana bramkarzy jest już niemal pewna. Barça kupi golkipera przed 30 czerwca, ponieważ Valencia potrzebuje pieniędzy w bieżącym okresie rozliczeniowym. Następnie zespół Marcelino wykupiłby Cillessena 1 lipca za identyczną kwotę. W kwestii Rafinhi, Valencia otrzymała już obszerny raport medyczny o stanie zdrowia pomocnika i jest on pozytywny. Marcelino wolałby kupić Denisa, ale pozyskanie go mogłoby przeszkodzić w rozwoju Kang-ina Lee.

Aktualizacja 14:46

Gerard Romero dodaje, że negocjacje są w zaawansowanym stadium, a do uzgodnienia pozostały szczegóły z agentami obu bramkarzy. Neto akceptuje, że w Barcelonie będzie grał mniej. Jego pensja podwoi się.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

No to deal roku xD
Już lepiej było zrobić drugiego bramkarza z Penii na te 6 meczów w sezonie, a za Jaspera skasować 30 mln bez żadnych negocjacji.
« Powrót do wszystkich komentarzy