Philippe Coutinho: Arturo Vidal ma DNA Barçy, jest wojownikiem

Julia Cicha

17 czerwca 2019, 11:00

Sport

19 komentarzy

Philippe Coutinho i Arturo Vidal przebywają obecnie na turnieju Copa América. Drużyna pierwszego z nich wygrała już swój pierwszy mecz, natomiast zespół drugiego z graczy zagra dziś w nocy z Japonią. Brazylijczyk pochwalił niedawno swojego kolegę z Barcelony w rozmowie z mediami.

− Arturo jest świetnym piłkarzem i moim dobrym przyjacielem. W minionym sezonie grał bardzo dobrze. Dużo trenuje, żeby być coraz lepszym. Czy ma DNA Barçy? Oczywiście. Bardzo dobrze się w niej zaadaptował. Wiele zespołów lubi jego styl gry, a także sposób bycia w szatni – powiedział Coutinho.

Autor dwóch goli w meczu Brazylii z Boliwią podkreślił również rolę Vidala w Barcelonie: − jest bardzo ważny dla drużyny. Jest wojownikiem, ma pazur i we wszystkich spotkaniach można zobaczyć, jak walczy.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Za moich czasów graczy z DNA Barcy mówiło się o graczach którzy rozumieli filozofię gry Barcy opartej na szybkiej wymianie podań ,aktywnym pressingu a taki zawodnik był bardzo dobrze wyszkolony technicznie np. Xavi ,Iniesta,Fabregas, David Silva , Busi, Cazorla ,Isco , o takich zawodnikach można było tak mówić :) kiedyś to było XD dziś mówi się o zawodnikach typu Vidal czy Rakitic że takowe DNA posiadają , dramat

@socha dokladnie ;) teraz co drugi rodzi sie z tym dna ;) kiedys to byl Puyol teraz ma to dna Vidal :)

@socha nie da sie czytac tego co piszesz. Najpierw spacja potem przecinek. To az takie trudne? Co za ignorancja...
« Powrót do wszystkich komentarzy