Cesc Fàbregas: W wieku 32 lat Leo Messi jest bardziej kompletny niż kiedykolwiek wcześniej

Łukasz Lewtak

15 czerwca 2019, 21:30

Goal.com

16 komentarzy

Cesc Fàbregas uważa, że Leo Messi dopasował swoją grę do wieku i mając 32 lata, jest bardziej kompletny niż kiedykolwiek wcześniej oraz nadal dominuje i bije rekordy.

- Leo odnajduje się na nowo w każdym sezonie. Taki po prostu jest. Może nie jest już piłkarzem, który przedrybluje trzech, czterech czy pięciu rywali i strzeli nadzwyczajnego gola. Teraz jednak woli posłać podanie na kilkadziesiąt metrów i wypracować Jordiemu Albie sytuację jeden na jeden z bramkarzem.

- On widzi wszystko wokół pola karnego. Może zagrać podciętą piłkę i zaliczyć asystę. Uważam, że teraz jest bardziej kompletny niż kiedykolwiek wcześniej.

- Złota Piłka? To bardzo trudne, to może zależeć od tego, kto wygrał Ligę Mistrzów. Zwykle takie nagrody wędrują do zdobywców wielkich trofeów z drużyną. Jednak w 2010 roku Messi zdobył Złotą Piłkę, kiedy Barcelona wygrała tylko ligę, także jest to wykonalne.

- Jeśli tu chodzi o to, kto jest najlepszy, to najlepszy jest Messi. Nie ma co do tego wątpliwości. Potencjalnie na podium na pewno może być jeden z piłkarzy Liverpoolu, ponieważ ten zespół rozegrał wspaniały sezon.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

https://youtu.be/WSBoCENG1ow
Aż micha sama się uśmiecha:)
« Powrót do wszystkich komentarzy