Użytkownicy FCBarca.com wierzą, że Brazylia zajdzie najdalej w Copa América

Julia Cicha

14 czerwca 2019, 21:00

12 komentarzy

Dziś w nocy rusza Copa América. Kibice stęsknieni piłki na najwyższym poziomie mogą odetchnąć z ulgą. Teraz czeka ich kilka tygodni nocnego oglądania meczów. Z tej okazji zapytaliśmy Użytkowników FCBarca.com, która z reprezentacji z zawodnikiem Barcelony w składzie zajdzie według nich najdalej na tym turnieju.

Odpowiedzi nie zaskoczyły. 45% głosów zdobyła reprezentacja Brazylii, gospodarz Copa América. Naszpikowany gwiazdami zespół Tite, choć nie będzie mógł liczyć na kontuzjowanego Neymara, jest uważany za faworyta turnieju. W tej drużynie zobaczymy Philippe Coutinho i Arthura, choć nie wiadomo, czy ten drugi będzie mógł zagrać w pierwszym spotkaniu z Boliwią.

Drugie miejsce w głosowaniu zajęła reprezentacja Argentyny, która przeszła rekonstrukcję i łączy w sobie młodość z doświadczeniem. Niewielu stawia na nią na myśl o końcowym sukcesie, ale kibice z pewnością dobrze życzą Leo Messiemu. Piłkarz Barçy ma jedną z ostatnich szans na zdobycie trofeum z dorosłą reprezentacją, stąd też na jego drużynę oddano prawie 41% głosów. 

10% Użytkowników zagłosowało na drużynę narodową Urugwaju z Luisem Suárezem w składzie. Ta ekipa znana jest ze swojej waleczności i choć ostatnio nie zwyciężała, to nigdy nie można jej skreślać. Na końcu zestawienia (3,5%) znalazło się Chile, triumfator dwóch ostatnich edycji Copa América. Niewiele osób wierzy, że ta sztuka uda się zespołowi Arturo Vidala po raz trzeci.

Ankieta

Która reprezentacja mająca w składzie piłkarza Barcelony może osiągnąć najlepszy wynik na Copa America?

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Ciekawe, że wciąż można głosować ;)

Argentyna z drugim wynikiem???

A ja tym razem wierzę w Argentynę.

Brazylia się wywali jak na każym turnieju, psychy nie mają od wielu lat, jakie gwiazdeczki taki zespół.

Na Argentynę głosują myśle głównie ci którzy liczą na geniusz Leo i poprostu strasznie chcą żeby wygrał CA ( w tym ja )

Do boju AR !!! :)

Chile daleko nie zajdzie. Po ostatnich wybrykach, stracili lidera i sam Vidal nic tam nie zrobi.
Urugwaj może namieszać, a nawet wygrać.
Argentyna ma Messiego, ale czy ma drużynę?
Brazylia jak zawsze ma pake, niezależnie kto jest kontuzjowany. Powinna wygrać.

Określenie wierzą jest raczej złym użyciem tego słowa. Bardziej by pasowało słowo "myślą", bo większość kierując się wyborem myśleli sobie: jakbym postawił pieniądze kto by wygrał Copa America jaką reprezentacje bym dał?

Skoro La Rambla przemówiła to Słowo ciałem się stanie. Experto tier 1