Miguel Ángel Nadal: W niektórych meczach Barcelonie brakowało gry zespołowej

Julia Cicha

12 czerwca 2019, 21:00

Marca

2 komentarze

Były piłkarz Barcelony Miguel Ángel Nadal lekko skrytykował aktualny styl gry zespołu. Uważa on, że Barça powinna wrócić do starego sposobu gry, który dawał jej sukcesy.

Nowi środkowy obrońcy: Trener i klub wiedzą, czy są potrzebni. Zawsze trzeba starać się poprawiać skład, ale myślę, że obecni stoperzy stanęli na wysokości zadania.

Griezmann: Pokazuje to, że Barcelona musi się wzmocnić, bo rozgrywa wiele meczów. Zeszłoroczne wydarzenia z nim związane były precedensem.

LaLiga: Mistrzostwo Hiszpanii i półfinał Ligi Mistrzów to dobry sezon, jednak zostaje gorzki posmak na myśl o tym, co mogło się wydarzyć.

Piłkarze, którzy nie są pewni, czy przejść do Barcelony: Dobrzy zawodnicy zawsze znajdą swoje miejsce. W Barcelonie wymagania są dużo większe niż np. w Ajaksie. Trzeba być przekonanym, by tu przejść. Ważne jest też, by był to dobry gracz.

Styl: Barcelona łączyła dobrą grę z wynikami. W tym sezonie miała wyniki, ale czasem brakowało jej zespołowej gry. Takie rozwiązanie mogłoby dać jej więcej opcji w niektórych meczach. Adaptacja zawodników na Camp Nou może być szybka, najważniejsze jest odzyskanie stylu, który wyznacza linię sukcesów klubu.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

W tamtym roku mistrz i puchar króla w tym sezonie mistrz i kompromitacja, w następnym xD ... Kto zgadnie ? Ja już chyba wiem :(