Jasper Cillessen: Wymagania finansowe Barcelony nie ułatwiają mi odejścia

Julia Cicha

12 czerwca 2019, 10:00

Mundo Deportivo

25 komentarzy

Jasper Cillesen nie jest pewny, czy będzie mógł odejść z Barcelony, mimo że tego chce. Bramkarz powiedział w wypowiedzi dla Voetbal International, że ma wątpliwości, czy klub pozwoli na transfer.

− Barcelona od razu domaga się 60 milionów euro mojej klauzuli, co nie ułatwia sprawy. Wiem, że Barça na pewno nie da mi odejść za cenę jednego jabłka i jednego jajka – powiedział Holender. Cillessen wie, że rok temu Liverpool zapłacił za Alissona 60 milionów, a Chelsea 80 za Kepę, ale zdaje sobie sprawę, że te kwoty są nierealne: − rynek transferowy oszalał, powiedzmy to sobie szczerze. Płaci się tyle za piłkarzy, których wszyscy znamy, choć wiemy, że nikt nie jest tyle wart. To rynek o tym decyduje, wszystko zależy od niego.

Bramkarz nie traci jednak nadziei, że Barcelona okaże się dostatecznie elastyczna, by pozwolić na transfer: − klub wie, że nigdy nie byłem golkiperem, który robiłby dużo hałasu.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

po co my go blokujemy gość ma 28 lat chce grać wiadomo jest w takim wieku że może mieć najlepsze lata w zyciu a on siedzi na ławce niech idzie grać.Nam jest potrzebny albo jakiś młody typu Iniaki Pena z Barcy B niech sie uczy od Marca albo bramkarz pokroju Pinto czyli swoje lata za sobą i teraz spokojna emeryturka

@denis9401 Po to żeby przestać sprzedawać piłkarzy za grosze?

@denis9401 gość ma 30 lat
« Powrót do wszystkich komentarzy