Clement Lenglet: Jestem szczęśliwy z powodu debiutu, ciężko na niego pracowałem

Julia Cicha

12 czerwca 2019, 10:45

Sport

11 komentarzy

Clement Lenglet zadebiutował w oficjalnym meczu dorosłej reprezentacji Francji. Zagrał pełne 90 minut w spotkaniu z Andorą, które zakończyło się wysokim zwycięstwem Les Blues. Obrońca nie ukrywał później swojej radości.

− Jestem szczęśliwy z powodu debiutu. Możliwość gry dla Francji jest ogromny zaszczytem. Wygranie mojego pierwszego meczu było fenomenalne. Od jakiegoś czasu czekałem na ten dzień. Ciężko pracowałem, żeby nadszedł – powiedział stoper.

− Gra w reprezentacji jest nagrodą, który przychodzi po moim być może najlepszym sezonie w karierze. Mam nadzieję, że kolejne będą jeszcze lepsze. Chcę rozwijać się jako piłkarz i cieszyć się moją karierą – dodał Lenglet, który wyraził również żal z powodu „przegrania meczów z Barceloną po pracy przez cały sezon”. Zawodnik podkreśla, że drużyna musi wrócić i spróbować jeszcze raz. Na pytanie o Griezmanna stoper odparł, żeby w tych sprawach zwracać się do Érica Abidala.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

wygryzł Umtitiego w Barcelonie zrobi to i w kadrze :)

@hazo428 nikogo nie wygryzł, gdyby nie kontuzja Umtitiego, Valdemar dały pograć Lengletowi tylko w pucharze króla i z ogórkami pod koniec sezonu.

@moronw Cały świat zamknięty w gdyby :) Mówmy to co jest rzeczywiście a więc to, że Lenglet wskoczył w miejsce Umtiego i na długo tu zostanie :) Umti będzie miał problemy z kolanem do końca kariery, to bomba tykająca, ja podziękuję.

@monsterrize ja mówię o faktach a ty gdybasz

@moronw Kolego, fakt jest taki, że aktualnie Lenglet jest poziom wyżej od Umtiego. To czy kiedyś Umti był lepszy od Lengleta to jest mało istotne, liczy się tu i teraz a nie to co było x lat temu. Fakty są takie, że pierwszy do odstrzału pójdzie Umti a Lenglet zostanie i oby bronił wraz z de Ligtem :).

@monsterrize aha xD
« Powrót do wszystkich komentarzy