Antoine Griezmann: Być może za dwa tygodnie pojawią się informacje o mojej przyszłości

Julia Cicha

11 czerwca 2019, 23:57

Sport, Mundo Deportivo

61 komentarzy

Po meczu Francji z Andorą, o którym więcej przeczytać można tutaj, Antoine Griezmann ponownie krótko wypowiedział się o swojej przyszłości.

− Trzeba mieć trochę cierpliwości, jest jeszcze wcześnie. Jestem osobą najbardziej zainteresowaną tym, bo moja przyszłość stała się jasna. Nie jest to jednak odpowiedni moment, trzeba poczekać. Nie wiem, czy zostanę w lidze hiszpańskiej, być może za dwa tygodnie pojawią się jakieś informacje. Na pewno chcę dalej grać w piłkę i cieszyć się tym – powiedział napastnik.

Następnie Francuz powtarzał wypowiadane w ostatnich dniach kwestie, takie jak „wiem, co muszę poświęcić” oraz „wiem, gdzie będę grać w przyszłym sezonie”. Prawdopodobnie oznacza to, że Griezmann rzeczywiście czeka z ogłoszeniem decyzji do 1 lipca, kiedy to jego klauzula spadnie do 120 milionów euro.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Rozbraja mnie, że jest tak wiele głosów sprzeciwu wobec przyjścia Griezmanna, ale już Neymara, który miał gdzieś Barcelonę to wielu przyjęłoby z otwartymi ramionami.

@JimMorrisonFCB I tu i tu są sprzeciwy. Mi tam już złość przeszła i z chęcią widziałbym ich obu ;)

@sokot Ja Griezmanna też bym widział, natomiast Neymara nie.

@JimMorrisonFCB żadnego z nich, Barca powinna zachować resztki honoru, nie tylko liczy się kasa i trofea

@JimMorrisonFCB głosy głosami , ale tak naprawde co to kogo obchodzi , to nie FIFA M, prawda jest taka ze "jakby " doszli i Griezmann i Neymar to wszyscy by piali z zachwytu , wyobrazacie sobie neymar suarez griezmann i messi w jednej druzynie !?wow

@stilor Nie wszyscy.

@JimMorrisonFCB Neymar to inny poziom niż Griezmann - statystyki z ostatniego sezonu i porównanie obu w czasie gry Neymara w La Liga. Poza tym Ney już u nas był i grał rewelacyjnie... Przyjście francuza nie da nam 30 trafień w sezonie, przyjście Neymara na spokojnie, a będą też asysty. Taka drobna różnica poza tym wiek. Ney jest młodszy. :)

@Hawajski89 zawżdy mądrze prawisz druidzie Hawajski z 89 roku.
« Powrót do wszystkich komentarzy