Antoine Griezmann: Być może za dwa tygodnie pojawią się informacje o mojej przyszłości

Julia Cicha

11 czerwca 2019, 23:57

Sport, Mundo Deportivo

61 komentarzy

Po meczu Francji z Andorą, o którym więcej przeczytać można tutaj, Antoine Griezmann ponownie krótko wypowiedział się o swojej przyszłości.

− Trzeba mieć trochę cierpliwości, jest jeszcze wcześnie. Jestem osobą najbardziej zainteresowaną tym, bo moja przyszłość stała się jasna. Nie jest to jednak odpowiedni moment, trzeba poczekać. Nie wiem, czy zostanę w lidze hiszpańskiej, być może za dwa tygodnie pojawią się jakieś informacje. Na pewno chcę dalej grać w piłkę i cieszyć się tym – powiedział napastnik.

Następnie Francuz powtarzał wypowiadane w ostatnich dniach kwestie, takie jak „wiem, co muszę poświęcić” oraz „wiem, gdzie będę grać w przyszłym sezonie”. Prawdopodobnie oznacza to, że Griezmann rzeczywiście czeka z ogłoszeniem decyzji do 1 lipca, kiedy to jego klauzula spadnie do 120 milionów euro.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Skoro nie może nic powiedzieć to po co się w ogóle odzywa? I jeszcze takie teksty że nie wie czy zostanie w lidze hiszpańskiej ale wie już do którego klubu pójdzie... Czy to znaczy że się obecnie zastanawia czy PSG gra w lidze hiszpańskiej czy nie? Normalnie robi z siebie kretyna.

@Kaisuj piłkarze to nie są jacyś wybitni intelektualiści. Poza tym agencje też współpracują z mediami i chodzi o to żeby cały czas się mówiło o transferze. Gdyby zamknęli wszystkie transfery do końca czerwca to o czym gazety by pisały? Szum medialny wokół transferów to facetów jak dla pudelek dla kobiet
« Powrót do wszystkich komentarzy