Antoine Griezmann: Być może za dwa tygodnie pojawią się informacje o mojej przyszłości

Julia Cicha

11 czerwca 2019, 23:57

Sport, Mundo Deportivo

61 komentarzy

Po meczu Francji z Andorą, o którym więcej przeczytać można tutaj, Antoine Griezmann ponownie krótko wypowiedział się o swojej przyszłości.

− Trzeba mieć trochę cierpliwości, jest jeszcze wcześnie. Jestem osobą najbardziej zainteresowaną tym, bo moja przyszłość stała się jasna. Nie jest to jednak odpowiedni moment, trzeba poczekać. Nie wiem, czy zostanę w lidze hiszpańskiej, być może za dwa tygodnie pojawią się jakieś informacje. Na pewno chcę dalej grać w piłkę i cieszyć się tym – powiedział napastnik.

Następnie Francuz powtarzał wypowiadane w ostatnich dniach kwestie, takie jak „wiem, co muszę poświęcić” oraz „wiem, gdzie będę grać w przyszłym sezonie”. Prawdopodobnie oznacza to, że Griezmann rzeczywiście czeka z ogłoszeniem decyzji do 1 lipca, kiedy to jego klauzula spadnie do 120 milionów euro.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Piszecie, że Griez jest klaunem, pajacem itp bo nie może przed 1 lipca zdradzić, gdzie będzie grał. Jeśli by to zrobił to trzeba by było 200mln zapłacić a nie 120mln.
To jakim pajacem wg Was jest De Ligt, który 1,5 miesiąca już przekłada termin ogłoszenia decyzji?

@Yoshi94 pajacem który liczy na lepszy kontrakt. Przecież każdy zna jego agenta wiec nie rozumiem ludzi którzy myśleli że to pewny transfer a pewnie pod koniec okienka skończy się ta telenowela
« Powrót do wszystkich komentarzy