Antoine Griezmann: Być może za dwa tygodnie pojawią się informacje o mojej przyszłości

Julia Cicha

11 czerwca 2019, 23:57

Sport, Mundo Deportivo

61 komentarzy

Po meczu Francji z Andorą, o którym więcej przeczytać można tutaj, Antoine Griezmann ponownie krótko wypowiedział się o swojej przyszłości.

− Trzeba mieć trochę cierpliwości, jest jeszcze wcześnie. Jestem osobą najbardziej zainteresowaną tym, bo moja przyszłość stała się jasna. Nie jest to jednak odpowiedni moment, trzeba poczekać. Nie wiem, czy zostanę w lidze hiszpańskiej, być może za dwa tygodnie pojawią się jakieś informacje. Na pewno chcę dalej grać w piłkę i cieszyć się tym – powiedział napastnik.

Następnie Francuz powtarzał wypowiadane w ostatnich dniach kwestie, takie jak „wiem, co muszę poświęcić” oraz „wiem, gdzie będę grać w przyszłym sezonie”. Prawdopodobnie oznacza to, że Griezmann rzeczywiście czeka z ogłoszeniem decyzji do 1 lipca, kiedy to jego klauzula spadnie do 120 milionów euro.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Ludzie jakie poruszenie na forum brakiem ogłoszenia decyzji Griezmanna. Zachowujecie się jak dzieci co to waty cukrowej od rodziców nie dostali. O ile się nie mylę to mniej więcej za dwa tygodnie jest lipiec, a Barca dopiero wtedy będzie oglaszała transfery by zaliczyć je do nowego okresu zaliczeniowego. Poza tym okienko nawet jeszcze się nie zaczęło. Wrzućcie na luz, jest całe lato.

@SeeleyBooth większość z nas go tu nie chce ,zresztą co myśleć o gościu ,który mówi że wie gdzie będzie grał a w kolejnym zdaniu mówi że nie wie czy zagra w lidze hiszpańskiej XD

@socha Wydaję się, że wie, ale jeszcze nie chce lub nie może zdradzać. Wolę jego niż Neymara.
« Powrót do wszystkich komentarzy