Jasper Cillessen: Chcę zapomnieć o tym sezonie najszybciej, jak to możliwe

Grzegorz Zioło

10 czerwca 2019, 13:30

Marca

15 komentarzy

Sezon 2018/19 nie należał do najbardziej udanych w karierze Jaspera Cillessena. W ostatnim meczu tej kampanii holenderski bramkarz nie uchronił swojego zespołu przed porażką w finale Ligi Narodów UEFA z Portugalią.

– To drugi finał w krótkim odstępie czasu, który przegrywam. To boli – przyznał Cillessen po swoim 50. występie w narodowych barwach. Wcześniej Holender musiał przełknąć gorycz porażki z Valencią w finale Pucharu Króla.

Teraz Cillessen rozpoczyna wakacje i musi podjąć decyzję w sprawie swojej przyszłości. Bramkarz chce opuścić Camp Nou, ponieważ nie dostaje zbyt wielu szans na grę, ale jeszcze nie wie, gdzie będzie grać w przyszłym sezonie. – Muszę podjąć decyzję razem z moim agentem. Najpierw jednak chcę odpocząć – powiedział golkiper.

Holender zdaje sobie sprawę, że obecny sezon nie był dla niego udany. – Ogólnie to był trudny sezon. Rozegrałem mało meczów, miałem kilka kontuzji i wiele podróży. Przegrałem też dwa finały. Chcę zapomnieć o tym sezonie najszybciej, jak to możliwe – stwierdził Cillessen.

Barcelona otrzymała wiele ofert za swojego rezerwowego bramkarza, który w tym sezonie rozegrał 11 meczów we wszystkich rozgrywkach. Klub liczy na duży zarobek na Cillessenie i jak podaje Marca, nie sprzeda Holendra za kwotę niższą niż 40 milionów euro. Do tej pory nie udało się osiągnąć porozumienia z żadnym klubem, choć golkiper był już bardzo bliski odejścia do Benfiki.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Mało jest klubów, które mają na niego kasę a zarazem potrzebują bramkarza. Może ManU jak stracą DDG, może PSG i to tyle co widzę. Nie możemy każdemu chcącemu odejść iść na rękę i sprzedawać za bezcen. Mnie osobiście zadowoli za niego 30 baniek.
« Powrót do wszystkich komentarzy