Telefoot: Powrót Leonardo na stanowisko dyrektora sportowego PSG może spowodować odejście Neymara z klubu

Ela Rudnicka

9 czerwca 2019, 18:30

AS

45 komentarzy

Według najnowszych doniesień mediów ewentualne objęcie stanowiska dyrektora sportowego PSG przez Leonardo miałoby w praktyce oznaczać przemodelowanie drużyny, a co za tym idzie odejście kilku zawodników.

Jednym z kandydatów do opuszczenia klubu ma być Neymar. Jak informuje Telefoot, zastąpienie Henrique, kluczowej postaci dla transferu Brazylijczyka, przez Leonardo może zostać zrozumiane jako chęć zdecydowanego postawienia na Kyliana Mbappé. Na rozważania dot. zmiany klubu przez byłego napastnika Barcelony mają wpływać również nieudane występy francuskiego zespołu w Lidze Mistrzów, liczne kontuzje piłkarza, skandale pozasportowe oraz brak “szacunku” wobec jego osoby.

Według doniesień Telefoot największe szanse na pozyskanie Brazylijczyka mają Real Madryt i Barcelona. W ostatnich dniach najwięcej mówiło się o jego ew. powrocie do Dumy Katalonii, która planuje sprowadzić klasowego napastnika, a głównymi kandydatami mają być właśnie Neymar oraz Antoine Griezmann. Zainteresowanie brazylijskim napastnikiem wykazywać miał również Real Madryt, chociaż priorytetem dla Los Blancos ma pozostawać jednak Kylian Mbappé.

Mimo wszystko, jeśli dojdzie do powrotu Leonardo na stanowisko dyrektora sportowego PSG, jednym z jego głównych zadań będzie przekonanie Neymara, żeby ten zdecydował się zostać w Paryżu przez kolejny rok, ponieważ francuski w klub nie planuje na razie jego sprzedaży.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Kto to wymyśla Oskara by dal

@xavi890 Nie marnuj tak wybitnej nagrody nazwanej moim imieniem na takie coś Pozdrawiam :D
« Powrót do wszystkich komentarzy