AS: Ousmane Dembélé ponownie spóźnił się na trening w tygodniu poprzedzającym finał Pucharu Króla

Łukasz Lewtak

9 czerwca 2019, 09:37

AS

101 komentarzy

Dziennik AS informuje dziś, że Ousmane Dembélé spóźnił się na jeden z treningów w tygodniu poprzedzającym finał Pucharu Króla. Klub jasno powiedział Francuzowi, że jeśli ten nie zmieni swojego postępowania, zostanie wystawiony na listę transferową.

W listopadzie Ousmane Dembélé w ogóle nie stawił się na treningu, a wcześniej nie skontaktował się z klubem w tej sprawie. Barça szukała go przez 1,5 godziny. Później poinformowano, że nieobecność napastnika była spowodowana dolegliwościami żołądkowymi. Z kolei w grudniu Francuz zaspał i przyjechał do Ciutat Esportiva tuż przed 13. Jego koledzy odbyli trening o godzinie 11.

Barcelona nałożyła na Ousmane'a Dembélé dotkliwą karę, jednak wydaje się, że Francuz nie wziął sobie do serca konsekwencji swojego zachowania z końcówki ubiegłego roku. Dziennik AS informuje dziś bowiem, że w tygodniu poprzedzającym finał Pucharu Króla Ousmane Dembélé spóźnił się na jeden z treningów. Francuz uzasadniał potem, że miał na to zgodę klubu, ponieważ pracował indywidualnie z fizjoterapeutą, jednak tamtego dnia wszyscy zawodnicy mieli stawić się na tę samą godzinę.

Po tym ostatnim spóźnieniu FC Barcelona wystosowała stanowczą wiadomość do Francuza i osób z jego otoczenia. Klub poinformował, że nie ma zamiaru dalej tolerować takich sytuacji i jeśli Dembélé nie weźmie się w garść, zostanie wystawiony na listę transferową.

Fot. Real Valladolid / CC BY-SA 4.0

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Widze że gość ma wywalone jaja na pracę w naszym klubie. Takich nam tu nie potrzeba, nie nauczył się Jasiek to Jan tym bardziej nie będzie umiał.
« Powrót do wszystkich komentarzy