Marc Bartra: Neymar to świetny chłopak i bardzo wiele wniósł do Barcelony

Radek Koc

6 czerwca 2019, 19:30

Marca

8 komentarzy

Były zawodnik Barçy spotkał się przedstawicielami mediów i oprócz pytań dotyczących swojego obecnego klubu nie uniknął również kwestii związanych z drużyną Blaugrany.

Powrót Neymara do Barcelony: Ta kwestia raczej mnie nie dotyczy. Jeśli jednak mam wyrazić swoją opinię, to mogę powiedzieć, że znam Neymara osobiście i miał on olbrzymi wkład zarówno w grę Barçy, jak i atmosferę w szatni. Mogę powiedzieć tylko tyle. Decyzja o jego powrocie należy do innych osób. Darzę go wielką sympatią. To człowiek o bardzo dobrym sercu. Jeśli chodzi o aspekt czysto piłkarski, to oczywiście można mieć momenty lepsze i gorsze, ale pod względem talentu i jakości jest jednym z najlepszych na świecie. Nadal będzie to udowadniać. 

Transfer Griezmanna: Wolę nie wyrażać swojej opinii na ten temat. Wszystko wyjaśni się w najbliższej przyszłości. 

Życie po odejściu z Barcelony: Po odejściu moim wyzwaniem było aspirowanie do bycia ważnym zawodnikiem niezależnie od miejsca gry, ciągły rozwój i po prostu bycie szczęśliwym człowiekiem. Jak na razie właśnie tak jest i zapewne najlepsze wciąż jeszcze jest przede mną. 

Ewentualny powrót do Barcelony: Najważniejsze jest to, co tu i teraz. Kiedy skupia się właśnie na tym, wtedy wszystko układa się najlepiej. Czuję się bardzo dobrze w Betisie i skupiam się na pracy dzień po dniu. Nie myślę o niczym innym. Mam ważny kontrakt z tym klubem i czuję się bardzo kochany przez niewiarygodnych kibiców.

Matthijs de Ligt: Widzę, że to bardzo dobry środkowy obrońca i jak na swój wiek posiada dużą osobowość. Ma ogromny potencjał. 

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Nie wiedziałem że Bartra i Neymar byli razem
« Powrót do wszystkich komentarzy