Drużyna Barça Legends rozegra w niedzielę swój następny mecz w Maroku

Dariusz Maruszczak

5 czerwca 2019, 12:00

Mundo Deportivo

12 komentarzy

Jak informuje Mundo Deportivo, drużyna Barça Legends, składająca się z byłych piłkarzy katalońskiego klubu, rozegra w niedzielę swój trzeci mecz w tym sezonie pod wodzą trenera Alberta Ferrera.

Rywalem Barcelony ma być Sporting Club Chabab Mohammedia, który będzie gospodarzem tego spotkania. Dogrywane są ostatnie szczegóły dotyczące podróży do Maroka. Dzień przed tą konfrontacją byli zawodnicy Blaugrany odwiedzą meczet, a następnie będą trenować na stadionie. Później odbędzie się oficjalna uroczystość, w której wezmą udział dyrektor katalońskiego klubu Pau Vilanova, Albert Ferrer i prezesi Marokańskiej Federacji oraz Chababu Mohammedia.

W składzie Barçy Legends znaleźli się Jorquera, Angoy, Sánchez Jara, Robert Fernández, Dehu, Okunowo, Nadal, Juan Carlos, Belletti, Edmilson, Gabri, Roger, Giovanni, Goikoetxea, Salinas, Soler, Sonny Anderson i Rivaldo. Ostatni z wymienionych przyleci do drużyny prosto z Orlando, gdzie obecnie mieszka, a jego rodak Giovanni z São Paulo. Już w Casablance do zespołu dołączy Belletti, a także Edmilson, Gabri i Jorquera, którzy świętowali z FC Andorrą awans do Tercera División.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Czemu nie ma legendarnego Figo? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@FabregasOnlyInMyHeart Bo na stadion w Maroku raczej trudno by było wnieść świński łeb.
« Powrót do wszystkich komentarzy