Użytkownicy FCBarca.com chcą powrotu Neymara do Barcelony [ANKIETA]

Julia Cicha

1 czerwca 2019, 18:00

84 komentarze

Hiszpańskie media od kilku dni intensywnie informują o możliwości powrotu Neymara na Camp Nou. Nie wiadomo, ile w tym prawdy, ale wydaje się, że coś jest na rzeczy. W związku z tym zapytaliśmy Użytkowników FCBarca.com, co sądzą o takim ruchu transferowym Barçy.

Okazało się, że większość osób jest za sprowadzeniem Brazylijczyka z powrotem. Za taką opcją opowiedziało się aż 39% głosujących. Z kolei 26% Użytkowników widziałoby zawodnika  na Camp Nou tylko, jeśli nie oznaczałoby to odejścia Dembélé. Przypomnijmy, że RAC1 donosiło niedawno, że Barcelona rozważa zawarcie Francuza w operacji odkupienia Neymara z PSG. 

Niemal 19% głosujących uważa z kolei, że czas Neymara w Barcelonie już minął. Być może mają oni mu za złe sposób, w jaki odszedł z klubu, a może za ich decyzją stoją względy ekonomiczne i sportowe. Duża grupa Użytkowników (16%) jest też zdania, że nie ma sensu rozważać tej kwestii, ponieważ mowa tylko o szumie medialnym, który z czasem ucichnie. Według tych osób powrót Neymara do Barçy nie jest realny. 

Ankieta

Co sądzisz o powrocie Neymara do Barcelony?

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

neymar wraca, dokupujemy grizmana dajac im pesje porownywalne do messiego. ibra jeszcze gra? jesli tak to koniecznie sciagnac na zmiennika suareza. moze jeszcze thiago bo ma dna. wiecie moze czy figo ma jakies papiery na trenera? ludzie..
« Powrót do wszystkich komentarzy