Użytkownicy FCBarca.com chcą powrotu Neymara do Barcelony [ANKIETA]

Julia Cicha

1 czerwca 2019, 18:00

84 komentarze

Hiszpańskie media od kilku dni intensywnie informują o możliwości powrotu Neymara na Camp Nou. Nie wiadomo, ile w tym prawdy, ale wydaje się, że coś jest na rzeczy. W związku z tym zapytaliśmy Użytkowników FCBarca.com, co sądzą o takim ruchu transferowym Barçy.

Okazało się, że większość osób jest za sprowadzeniem Brazylijczyka z powrotem. Za taką opcją opowiedziało się aż 39% głosujących. Z kolei 26% Użytkowników widziałoby zawodnika  na Camp Nou tylko, jeśli nie oznaczałoby to odejścia Dembélé. Przypomnijmy, że RAC1 donosiło niedawno, że Barcelona rozważa zawarcie Francuza w operacji odkupienia Neymara z PSG. 

Niemal 19% głosujących uważa z kolei, że czas Neymara w Barcelonie już minął. Być może mają oni mu za złe sposób, w jaki odszedł z klubu, a może za ich decyzją stoją względy ekonomiczne i sportowe. Duża grupa Użytkowników (16%) jest też zdania, że nie ma sensu rozważać tej kwestii, ponieważ mowa tylko o szumie medialnym, który z czasem ucichnie. Według tych osób powrót Neymara do Barçy nie jest realny. 

Ankieta

Co sądzisz o powrocie Neymara do Barcelony?

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Właśnie leci finał LM jak sobie przypomnę jak daliśmy ciała to masakra frajerstwo roku nie ma co
« Powrót do wszystkich komentarzy