Użytkownicy FCBarca.com chcą powrotu Neymara do Barcelony [ANKIETA]

Julia Cicha

1 czerwca 2019, 18:00

84 komentarze

Hiszpańskie media od kilku dni intensywnie informują o możliwości powrotu Neymara na Camp Nou. Nie wiadomo, ile w tym prawdy, ale wydaje się, że coś jest na rzeczy. W związku z tym zapytaliśmy Użytkowników FCBarca.com, co sądzą o takim ruchu transferowym Barçy.

Okazało się, że większość osób jest za sprowadzeniem Brazylijczyka z powrotem. Za taką opcją opowiedziało się aż 39% głosujących. Z kolei 26% Użytkowników widziałoby zawodnika  na Camp Nou tylko, jeśli nie oznaczałoby to odejścia Dembélé. Przypomnijmy, że RAC1 donosiło niedawno, że Barcelona rozważa zawarcie Francuza w operacji odkupienia Neymara z PSG. 

Niemal 19% głosujących uważa z kolei, że czas Neymara w Barcelonie już minął. Być może mają oni mu za złe sposób, w jaki odszedł z klubu, a może za ich decyzją stoją względy ekonomiczne i sportowe. Duża grupa Użytkowników (16%) jest też zdania, że nie ma sensu rozważać tej kwestii, ponieważ mowa tylko o szumie medialnym, który z czasem ucichnie. Według tych osób powrót Neymara do Barçy nie jest realny. 

Ankieta

Co sądzisz o powrocie Neymara do Barcelony?

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Wynika z tego, że taki mamy zarząd i trenera, jakich w dużej mierze kibiców. 

@ściah Ale że podzielony w opinii czy dający sobie pluć w twarz i jeszcze płaszczący się by wrócil?

@ściah: Bezideowa masa :/

@ściah Dlaczego Ja jako kibic nie mogę być za tym żeby Ney wrócił? Bo zapłacił klauzulę odejścia i chciał spróbować czegoś nowego w innym klubie? Bo domagał się od barcelony pieniędzy za odnowienie kontraktu ? Jeżeli nie było wzmianki o Nie wypełnieniu kontraktu to jak najbardziej mógł się upominać o te pieniądze. Owszem,głupio zrobił ze odszedł bo mógł osiągnąć dużo więcej w Barcelonie, ale nie oznacza to że nie zasługuje na drugą szansę.

@pawelxbarca Możesz być. Tak jak wspomniałem. Obecny zarząd nie jest przypadkiem - tak wybrali socios - kibice.

@ściah Czy planujecie jakiś artykuł stworzyć odnośnie Bartomeu, bo większość jego kadencji za nami, a można by przestawić jego zarządzanie.

@negreanu Na tapecie jest materiału na przynajmniej 10 artykułów. Pytanie jak z czasem i zasobami.

@ściah Ok, jak coś to mogę chętnie dorzucić od siebie jakieś spostrzeżenia, działalność i transfery za jego kadencji itd. Jak jesteś chętny to podeślę po niedzieli.

@negreanu Czas odnosi się niestety również do sprawdzania i wrzucania tekstów userów. Musimy poczekać jeszcze parę dni, żeby wiedzieć czy będziemy mieli na to czas.
« Powrót do wszystkich komentarzy