AS: W przyszłym tygodniu dojdzie do kluczowego spotkania Ernesto Valverde z klubem

Julia Cicha

1 czerwca 2019, 10:30

AS, Marca

61 komentarzy

Ernesto Valverde przebywa obecnie na wakacjach, z których wróci w przyszłym tygodniu. AS informuje, że od finału Pucharu Króla nie doszło jeszcze do osobistego kontaktu między Josepem Marią Bartomeu a trenerem Barcelony. Panowie zamienili zaledwie kilka zdań na pokładzie samolotu.

W poniedziałek Valverde zjadł kolację z Pepem Guardiolą, a następnie wyjechał z Barcelony akurat wtedy, gdy rozpoczęła się burza medialna związana z jego przyszłością w klubie. Media podają, że do spotkania szkoleniowca z przedstawicielami Barçy oraz do rozpoczęcia planowania kolejnego sezonu dojdzie w przyszłym tygodniu.

Według Marki Txingurri wie, że jego posada wciąż wisi na włosku. Prezydent wsparł trenera, ale niektórzy interpretują to jako decyzję samych zawodników. Inni uważają, że Bartomeu nie chce łamać złożonej obietnicy lub Barcelona nie ma pieniędzy na zwolnienie szkoleniowca. Na razie Valverde pozostaje jednak na stanowisku, ale każde jego działanie będzie uważnie obserwowane. Przyszły sezon z pewnością nie będzie dla niego łatwy. Trudne czasy czekają również zarząd, który zaczyna już powoli żyć wyborami, mającymi się odbyć za dwa lata.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Jest nadzieja. 
« Powrót do wszystkich komentarzy