Bramkarz Valencii wyjaśnia, jak zatrzymał Messiego w finale Pucharu Króla

Radek Koc

31 maja 2019, 21:00

SuperDeporte

7 komentarzy

Bramkarz Valencii Jaume Domenech powrócił do finału Pucharu Króla i w wywiadzie dla SuperDeporte opisał jeden z kluczowych momentów spotkania z Barceloną. 

Domenech nawiązał do interwencji z ostatnich minut pierwszej połowy. Jego zespół prowadził już wówczas 2:0 i strata bramki na chwilę przed zejściem do szatni mogłaby mieć negatywny wpływ na morale. 

- Messi przyjął piłkę i od razu wyszedł do niego jeden z naszych stoperów, aby wywrzeć na nim presję. Przede mną był jeden z naszych obrońców i dostrzegłem piłkę z małym opóźnieniem. Miałem jednak niewielką widoczność i udało mi się zareagować i obronić strzał. Po to właśnie jestem. Mam pomagać drużynie. Myślę, że moja interwencja była ważna, ponieważ pozwoliła nam zejść na przerwę z dwubramkowym prowadzeniem. To była naprawdę dobra przewaga.  

Domenech był jednym z bohaterów finału, ale bramkarz woli się skupić na wartości całej ekipy: - Być może stałem się jednym z medialnych bohaterów, ale tym, co naprawdę mnie satysfakcjonuje, jest włożona praca. Jako drużyna pokonaliśmy nasze słabości. Przeszliśmy przez trudne momenty dzięki pracy i walce. Ostatecznie udało nam się osiągnąć nasz cel - powiedział. 

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Dalej nie wiem jak go zatrzymal

rany , co za clickbait

Nie przypominam sobie żeby ktokolwiek nazywał go bohaterem tego meczu. Nawet w przeglądzie prasy z Valenci który się tu pojawił nie było o tym ani słowa. Jego wypowiedź brzmi jakby chciał teraz zaistnieć kosztem Messiego.

No to wyjasnil. "Messi strzelil a ja obronilem"  nie spodziewalem so takiego  zakonczenia

"Bramkarz Valencii wyjaśnia, jak zatrzymał Messiego w finale Pucharu Króla"

To niezłe wyjaśnienie jak zatrzymał Messiego,analiza taktyczna,niczym Mourinho Inter-Barcelona  :VVV

Podobnie ostatnio Rivaldo wypowiedział się,że wie jak POMÓC Coutinho wrócić do starej dobrej formy i być podstawowym piłkarzem Barcelony...wystarczy,że będzie strzelał po 20-25 bramek w sezonie to wróci do podstawowej "11" :VVV
 Niesamowicie dobra rada od Rivaldo,nagle problemy Coutinho przestały istnieć,wystarczy ,że będzie strzelać masę bramek,kto by się spodziewał :D :V

Brawo Ty:)........