Jasper Cillessen: Wymagania Barcelony utrudniają moje odejście

Radek Koc

30 maja 2019, 11:36

Sport

23 komentarze

Przyszłość Jaspera Cillessena wciąż nie jest jasna. Zdecydowany na odejście z klubu bramkarz przyznał w wywiadzie udzielonym holenderskim mediom, że wymagania Barcelony utrudniają znalezienie nowego pracodawcy. 

- Fakt, że Barça żąda za mnie kwoty 60 milionów euro, zupełnie nie ułatwia sprawy. Wciąż zachowuję spokój. Trzeba poczekać i zobaczymy, co się wydarzy później - powiedział. 

Cillessen zastrzegł jednocześnie, że decyzja o wyborze nowego miejsca gry nie zostanie podjęta ani ogłoszona w ciągu najbliższych dni: - rozważę wszystkie opcje dopiero po wakacjach. Szukam nowego klubu w jednej z pięciu najsilniejszych lig europejskich. 

Warto przypomnieć, że dotychczas jedyną formalną ofertę kupna Cillessena przedstawiła portugalska Benfica. Zaoferowane 25 milionów euro nie przekonało jednak włodarzy Barçy, którzy odrzucili propozycję. Po słowach piłkarza można też wnioskować, że gra w Benfice nie jest w tym momencie szczytem jego marzeń. 

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Portugalskie kluby, jak sprzedają, to gruba kasę, byle jakiego grajka, ale kupywac, to by się chciało, za czapkę gruszek. Nie ma tak łatwo nasz zarząd musi skończyć z tymi promocjami. 

@lukasz159 
Bo to nie Anglia więc nie są bogaci. Co z tego że sprzedają za gruby hajs jak kupują też za nie mały i dalej mają długi? Czasami skupują młodych po 10-15 baniek by później sprzedać za te 30 czy 40, co nie oznacza że dużo transferów mają nietrafionych.
« Powrót do wszystkich komentarzy