RAC1: Barcelona niedługo zwolni Ernesto Valverde [Aktualizacja 22:28]

Julia Cicha

28 maja 2019, 11:51

RAC1, Sport, Onda Cero

339 komentarzy

Zazwyczaj dobrze poinformowane RAC1 podało dziś rano, że już niedługo Ernesto Valverde przestanie być trenerem Barcelony.

Najpierw opublikowano wiadomość, że Barcelona zwolni trenera jeszcze dziś. Później rozgłośnia sprostowała, że dojdzie do tego niedługo, ale niekoniecznie dzisiaj. Barça miała już jednak podjąć ostateczną decyzję. W podobnym tonie wypowiada się również Sport.

Z kolei Alfredo Martínez z Onda Cero podał, że klub wciąż nie podjął jeszcze żadnej decyzji o przyszłości szkoleniowca. Jego posada wisi jednak na włosku. 

Aktualizacja 12:09

Źródła z klubu poinformowały Mundo Deportivo, że nie planuje się zwolnienia Valverde dziś ani jutro. Barcelona wciąż zastanawia się nad tą kwestią.

Aktualizacja 19:22

Quim Domenech z programu "El Chiringuito" poinformował właśnie, że kilka minut temu klub przekazał Valverde, że zostanie on zwolniony.

Aktualizacja 19:33

Były członek zarządu Barcelony Toni Freixa napisał na Twitterze, że doniesienia Domenecha są nieprawdziwe.

Aktualizacja 22:28

Cadena SER powołuje się na Josepa Marię Bartomeu, który miał potwierdzić rozgłośni, że trener zostanie w klubie na kolejny sezon.

W razie pojawienia się nowych doniesień postaramy się na bieżąco aktualizować ten artykuł. 

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Życzę sromotnych porażek, popierający ten absurd należałoby wysłać do przedszkola, Relowi udanej przebudowy i oby nam jak najmocniej przywalił tak aby ci co tą decyzje poparli ze stołków spadli

@MILOSZ_F22 Nie no, trener się nie podoba, to dla ciebie najlepiej niech się klub rozpadnie, byle by udowodnić co? Każdy widzi jak jest, ale pierdo*****, że życzy się porażek drużynie której się kibicuje, to przesada. Idź na stronę białych w takim razie jak im tak dobrze życzysz i baw się dobrze.

@swiergol2 Czasem potrzebna jest terapia szokowa żeby potrząsnąć drużyną i wrócić na właściwe tory... tyle że mówiłem o tym przed finałem PK i porażka nic nie zmieniła.
Komentarz usunięty przez użytkownika

Nie no bomba, fan z Ciebie że pożal się boże. 

@Zawadka1970 Kuracje bywają bolesne
« Powrót do wszystkich komentarzy