RAC1: Barcelona niedługo zwolni Ernesto Valverde [Aktualizacja 22:28]

Julia Cicha

28 maja 2019, 11:51

RAC1, Sport, Onda Cero

339 komentarzy

Zazwyczaj dobrze poinformowane RAC1 podało dziś rano, że już niedługo Ernesto Valverde przestanie być trenerem Barcelony.

Najpierw opublikowano wiadomość, że Barcelona zwolni trenera jeszcze dziś. Później rozgłośnia sprostowała, że dojdzie do tego niedługo, ale niekoniecznie dzisiaj. Barça miała już jednak podjąć ostateczną decyzję. W podobnym tonie wypowiada się również Sport.

Z kolei Alfredo Martínez z Onda Cero podał, że klub wciąż nie podjął jeszcze żadnej decyzji o przyszłości szkoleniowca. Jego posada wisi jednak na włosku. 

Aktualizacja 12:09

Źródła z klubu poinformowały Mundo Deportivo, że nie planuje się zwolnienia Valverde dziś ani jutro. Barcelona wciąż zastanawia się nad tą kwestią.

Aktualizacja 19:22

Quim Domenech z programu "El Chiringuito" poinformował właśnie, że kilka minut temu klub przekazał Valverde, że zostanie on zwolniony.

Aktualizacja 19:33

Były członek zarządu Barcelony Toni Freixa napisał na Twitterze, że doniesienia Domenecha są nieprawdziwe.

Aktualizacja 22:28

Cadena SER powołuje się na Josepa Marię Bartomeu, który miał potwierdzić rozgłośni, że trener zostanie w klubie na kolejny sezon.

W razie pojawienia się nowych doniesień postaramy się na bieżąco aktualizować ten artykuł. 

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Uczciwie oceniając powinien odejść , te  2 odpadnięcia w LM pokazały że nie potrafi zmotywować w odpowiednim momencie. Umówmy się liga wygrana ale to bardziej zasługa słabego Realu i Atletico , bo styl gry nigdy mi się nie podobał i był nijaki

Jestem tego samego zdania. Popełnił ten sam błąd co rok temu w Rzymie ! Zapewniał że nie popełnią tego błędu już. Wiadomo co się stało w Liverpoolu. Jak ma honor powinien odejść.  La liga to z mało na taki klub jak Barca.

@tomasi2004 Uważam, że powinien odejść, zgoda. Ale twierdzenie, że wygrana LL to tylko zasługa słabych przeciwników jest nieuprawnione. Po prostu w LL jeden czy dwa słabe mecze w sezonie nie mają znaczenia, jeśli poza tym zachowuje się regularność. W pucharowych rozgrywkach to już tak nie działa... 

@sylweste.r najbardziej boli mnie to że , marnujemy lata gry Leo , bo wszyscy chyba wiemy że taki zawodnik jest raz na 100 lat i raczej w naszym życiu już się nie powtórzy. Powinniśmy w tym czasie wygrać o wiele więcej niż wygraliśmy, bo jak Messi skończy karierę ,to może być u nas gorzej niż w Realu w tym roku .

@tomasi2004 Bez wątpienia - Leo jest niepowtarzalny. Ale pociesz się - przed Leo też Barca grała i wygrywała :) Był Ronnie, wcześniej Rivaldo... dadzą radę ;)
« Powrót do wszystkich komentarzy