AS: Najważniejsi piłkarzy Barçy rozmawiali o sytuacji drużyny w autokarze

Radek Koc

26 maja 2019, 20:25

AS

70 komentarzy

Dziennik AS informuje, że po zakończonym finale Pucharu Króla doszło do zaimprowizowanej naprędce narady pomiędzy jednymi z najważniejszych piłkarzy Barcelony. W czasie rozmowy szukano przyczyn słabej postawy drużyny w końcowej części sezonu. 

Kolejne wielkie rozczarowanie, jakie dotknęło Barcelonę w związku z przegranym meczem o Puchar Króla, nie pozostawiło najważniejszych graczy obojętnymi. Madrycka prasa donosi, że w czasie drogi ze stadionu Benito Villamarín na lotnisko w Sewilli kilku piłkarzy Blaugrany zainicjowało małe zebranie na tylnych siedzeniach autokaru. W rozmowie wzięli udział Leo Messi, Luis Suárez, Gerard Piqué oraz bliski przyjaciel Messiego Pepe Costa, odpowiedzialny również za rozwiązywanie wszelkich problemów piłkarzy Barçy. 

Zdaniem osób, które były świadkami sceny, wszyscy wyżej wymienieni żywo dyskutowali na temat obecnej sytuacji ekipy przez ponad dwadzieścia minut. Waga poruszanych kwestii była ponoć tak wielka, że cała czwórka pozostała w autokarze jeszcze przez dłuższą chwilę po tym, jak reszta zespołu i sztabu opuściła już pokład. Przeciągające się spotkanie Messiego i spółki zmusiło wszystkich pozostałych do kilkuminutowego oczekiwania w autobusie przewożącym pasażerów z lotniskowego terminala do samolotu. 

Według zapewnień samych piłkarzy, nikt z nich nie kwestionuje przyszłości Ernesto Valverde w klubie. Nagłe spotkanie i ożywiona dyskusja tak ważnych zawodników w szatni Barcelony może jednak świadczyć o tym, że zawodnicy dostrzegają potrzebę wprowadzenia pilnych zmian w drużynie i znalezienia odpowiedzi na wiele pytań, które pozostawia kończący się sezon. 

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Kto tam tak gawędził? Może Busquets, może pomyśli w końcu o odejściu i zrozumie, że nie będzie wiecznie młody.
« Powrót do wszystkich komentarzy