Jaume Domenech: Jeśli będziemy w dobrej dyspozycji, możemy zatrzymać Messiego

Radek Koc

24 maja 2019, 21:43

AS

11 komentarzy

Bramkarz Jaume Domenech stawił się na przedmeczowej konferencji prasowej. Gracz Nietoperzy ocenił szanse drużyny na pokonanie Barcelony i zdobycie Pucharu Króla. 

Znaczenie tego trofeum: Dla mnie zdobycie trofeum z Valencią jest jak marzenie. Jutro będziemy mieli okazję, żeby wygrać puchar. Na dodatek w tym roku przypada stulecie powstania klubu. Bardzo wierzymy w to, że może się nam udać. 

Kluczowe aspekty: Musimy dobrze popracować w defensywie. Możemy liczyć na dobry kontratak. W tym sezonie dobrze nam to wychodziło. Jeśli oprzemy naszą grę właśnie o ten aspekt, możemy rozegrać wielkie zawody. 

Gdzie byłeś, kiedy Valencia grała po raz ostatni w finale? Oglądałem mecz w moim mieście, razem z przyjaciółmi. To było emocjonujące, ponieważ sezon w wykonaniu Valencii nie był zbyt dobry. Zdobycie pucharu było bardzo ważne. Rozegranie finału w tamtym momencie było czymś nie do pomyślenia. 

Kibice: Trzeba im podziękować za to wszystko, co zrobili dla nas w tym sezonie. Mamy to samo marzenie co oni i damy z siebie wszystko, aby przywieźć puchar do Walencji. 

Leo Messi: Ważniejsze jest to, abyśmy zobaczyli najlepszą wersję Valencii. Messi jest decydującym piłkarzem, który w każdym momencie może przechylić szalę zwycięstwa na stronę swojego zespołu. Jeśli jednak będziemy w dobrej dyspozycji, możemy zatrzymać każdego.

Rzuty karne: Jeszcze nie poruszaliśmy tego tematu. Czeka nas jednak rozmowa na ten temat i zobaczymy jakie mamy opcje. 

Gra w dwóch ostatnich meczach ligowych: Nie grałem od ligowego meczu z Getafe. Potem miałem problemy zdrowotne, przez które musiałem pauzować dwa tygodnie. Gra w dwóch ostatnich spotkaniach dobrze mi zrobiła, ponieważ przekonałem się, że jestem w dobrej dyspozycji. 

Relacje z Neto: Łączy nas dobra, profesjonalna relacja. Ciężko pracujemy, aby dotrzeć na finał w jak najlepszej formie. 

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Nie stary, mylisz się powinieneś powiedzieć : " jeżeli Leo będzie w słabej formie, damy radę . Jeżeli będzie czuł się średnio może być ciężko, a jeżeli będzie w swojej normalnej formie - nie mamy szans"

Aubameyanga nie byliście w stanie zatrzymać to i Messiego nie jesteście w stanie.

Tak samo można powiedzieć, że jeżeli Messi będzie w dobrej dyspozycji to nie będzie można go zatrzymać.

A po meczu będzie. ''Messi to najlepszy piłkarz na świecie, nie da się go zatrzymać''. Darujcie sobie te gadanie, że możecie go zatrzymać. Próbowali lepsi i im się nie udało.