Użytkownicy FCBarca.com chcą, by Barcelona sprowadziła Antoine'a Griezmanna [ANKIETA]

Julia Cicha

23 maja 2019, 21:30

95 komentarzy

Niedawno Antoine Griezmann ogłosił, że po sezonie odejdzie z Atlético. W związku z tym zapytaliśmy Użytkowników FCBarca.com, czy chcieliby, żeby Barcelona sprowadziła Francuza na Camp Nou. Niemal 70% głosujących odpowiedziało na to pytanie twierdząco.

Patrząc z drugiej strony, 31% osób nie chce, by napastnik przeszedł do Barcelony. Może to być spowodowane zeszłoroczną odmową ze strony Griezmanna, jego ceną lub też profilem sportowym. Pozostałe odpowiedzi w ankiecie wskazywały na transfer Francuza. Najwięcej, bo niemal 29% głosujących uważa, że zawodnik powinien zostać kupiony, jeśli obniży swoje wymagania finansowe. Media donosiły już, że jest prawdopodobne, by zgodził się on na pensję niższą od tej otrzymywanej w Atlético.

Griezmann ma też swoich zdecydowanych zwolenników. 21% Użytkowników widziałoby go w klubie bez względu na wszystko. Uważają oni, że transfer ten jest potrzebny Barcelonie. Najmniej popularna odpowiedź w ankiecie dotyczyła kupna Francuza w przypadku odejścia Philippe Coutinho. Z komentarzy można wywnioskować, że większość głosujących nie chce, by Brazylijczyk opuścił kataloński klub. 

Ankieta

Czy Barcelona powinna kupić Antoine'a Griezmanna?

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Opcje 3x TAK i jedna na NIE. 2 opcje wymagają pewnych warunków, a mimo to są liczone do głównego TAK. Serio???

@VenoM ale głosować można raz i widzisz co wybierasz. Te 70% osób to wyraźnie są osoby, które Griezmanna chętnie by w Barcelonie widziały.

@VenoM Ile osób uważasz z głosu na "tak, ale..." zmieni nagle głos na "nie" jeśli nie ma żadnych warunków? Zdecydowanie takim osobom bliżej jest na tak.
« Powrót do wszystkich komentarzy