José Luis Mendilibar: Mieliśmy szanse na zwycięstwo, ale remis jest dobrym wynikiem

Łukasz Lewtak

19 maja 2019, 19:44

Marca

4 komentarze

Po meczu z Barceloną w ostatniej kolejce LaLigi (2:2) trener Eibaru José Luis Mendilibar podkreślił, że jego drużyna miała szanse, aby pokonać mistrzów Hiszpanii.

- Wywalczyliśmy punkt, którego nigdy wcześniej nie udało nam się zdobyć. Dodatkowo zrobiliśmy to, strzelając dwa gole, czego też wcześniej nie dokonaliśmy w rywalizacji z Barceloną. Jestem zadowolony z tego meczu. Mieliśmy nasze szanse na odniesienie zwycięstwa, ale remis jest dobry.

- Jeśli nie jesteś w dobrej dyspozycji, Barcelona może strzelić ci wiele goli. Wydawało się, że kontrolowaliśmy sytuację przy wyniku 1:0, a w ciągu minuty rywale zdobyli dwie bramki. Takie zespoły nie muszą grać dobrze, żeby cię pokonać, ale ty musisz być skoncentrowany, aby nie przegrać spotkań z takimi drużynami.

- Zdobyliśmy 22 punkty w pierwszej rundzie i 25 punktów w drugiej. Graliśmy dość regularnie. Trzeba podkreślić, że w żadnym momencie nie byliśmy w tarapatach i nie zbliżyliśmy się do strefy spadkowej.

- Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu pojawią się jakieś informacje o przedłużeniu mojej współpracy z klubem.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Ciężkie czasy nastały.

Kiedyś Barcelony się bał każdy, teraz? Zawodnicy wychodzą z myślą, że mogą przegrać z takim Eibarem... masakra. Valverde gdyby miał honor, to sam by odszedł, a Bartomeu jaja, to by go wy**** na zbity pysk.

I takie słowa co mecz z Barceloną... Masakra co tu się stanęło.

Mówi to trener Eibaru po starciu z liderem. Było by to śmieszne gdyby nie fakt, że tych trenerów jest coraz więcej.