Czy Barcelona powinna kupić Antoine'a Griezmanna? [Ankieta]

Julia Cicha

15 maja 2019, 19:28

139 komentarzy

Antoine Griezmann ogłosił wczoraj, że po zakończeniu sezonu odejdzie z Atlético. To podsyciło jedynie doniesienia o jego możliwym przejściu do Barcelony. Media od dawna spekulują na ten temat i choć Barça wydaje się faworytem do sprowadzenia Francuza, zainteresowane nim są również inne kluby, m.in. PSG.

Chcielibyśmy zapytać Was, co sądzicie o potencjalnym przejściu napastnika na Camp Nou. Czy Griezmann, za którego prawdopodobnie bedzie trzeba zapłacić 120 milionów euro, przyda się Barcelonie? A może znajdzie się dla niego miejsce tylko, jeśli klub opuści Philippe Coutinho? Trzeba pamiętać, że chodzi tu nie tylko o aspekt sportowy, ale i finansowy. L'Equipe informował dziś o potencjalnym pięcioletnim kontrakcie dla zawodnika oraz o zarobkach rzędu 17 milionów euro, co oznaczałoby sporą obniżkę pensji w porównaniu do tej otrzymywanej przez niego w Atlético.

Zachęcamy do głosowania oraz wyrażania swojej opinii w komentarzach. Niezależnie od końcowego rozwoju sytuacji kolejny rok z rzędu Antoine Griezmann dostarcza kibicom wiele emocji. 

Ankieta

Czy Barcelona powinna kupić Antoine'a Griezmanna?

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Zrobiłem własną ankietę, z chęcią się dowiem jak wyglądają wyniki.

Oczywiście w pytaniu: GRIEZMANN
https://www.strawpoll.me/17997198

@GenerałXavi: Czy Coutinho powinien zostać kupiony??? What!?!?!

@GenerałXavi: Pomyliło ci się chyba w pytaniu napisałeś Coutinho zamiast prawdopodobnie Griezmanna :)

@Majczelo: W logice jestem całkiem niezły, ale z myleniem wyrazów będę zapewne walczył do końca życia. Chyba jestem tutaj najczęściej poprawianym użytkownikiem jeśli chodzi o przejęzyczenia. Choć najbardziej to przeszkadzało na matmie, kiedy na przykład myślałem 5, a pisałem 7. :)
Oczywiście - GRIEZMANN. Dzięki
« Powrót do wszystkich komentarzy