Czy Barcelona powinna kupić Antoine'a Griezmanna? [Ankieta]

Julia Cicha

15 maja 2019, 19:28

139 komentarzy

Antoine Griezmann ogłosił wczoraj, że po zakończeniu sezonu odejdzie z Atlético. To podsyciło jedynie doniesienia o jego możliwym przejściu do Barcelony. Media od dawna spekulują na ten temat i choć Barça wydaje się faworytem do sprowadzenia Francuza, zainteresowane nim są również inne kluby, m.in. PSG.

Chcielibyśmy zapytać Was, co sądzicie o potencjalnym przejściu napastnika na Camp Nou. Czy Griezmann, za którego prawdopodobnie bedzie trzeba zapłacić 120 milionów euro, przyda się Barcelonie? A może znajdzie się dla niego miejsce tylko, jeśli klub opuści Philippe Coutinho? Trzeba pamiętać, że chodzi tu nie tylko o aspekt sportowy, ale i finansowy. L'Equipe informował dziś o potencjalnym pięcioletnim kontrakcie dla zawodnika oraz o zarobkach rzędu 17 milionów euro, co oznaczałoby sporą obniżkę pensji w porównaniu do tej otrzymywanej przez niego w Atlético.

Zachęcamy do głosowania oraz wyrażania swojej opinii w komentarzach. Niezależnie od końcowego rozwoju sytuacji kolejny rok z rzędu Antoine Griezmann dostarcza kibicom wiele emocji. 

Ankieta

Czy Barcelona powinna kupić Antoine'a Griezmanna?

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

W mojej ocenie czysto sportowo Griezmann jest na ten moment najlepszym możliwym środkowym napastnikiem dla Barcelony i to ze wszystkich dostępnych. Wliczając w to nawet Mbappe który jest bardziej perspektywiczny, ale nie gwarantuje tej jakości co Griezmann w najbliższych latach. Profil ma wręcz idealny dla Barcy. Nie tylko siedzi na szpicy, ale walczy w odbiorze, rozgrywa, ogarnia środek pola.. Na niekorzyść jest na pewno wiek, a raczej stosunek ceny do wieku. No i ta cała szopka z zeszłorocznym transferem do Barcy powoduje że kibice nie darzą go zbytnio sympatią. Ale oceniając czysto sportowo to jest transfer 9/10.

@TonySoprano: Griezman to nie jest typowy srodkowy napastnik.Zobacz jaka role pelni w reprezentacji.Nie ma go gdzie wcisnac bo to jest pozycja Messiego i beda sie dublowac

@ventriloquist1: No i o to właśnie chodzi bo w Barcelonie nie gra się typowym środkowym napastnikiem..

@ventriloquist1: Na prawe skrzydło, jako zmiennik dla Roberto.

@TonySoprano: Potrzeba nam waleczna typowa dziewiatka a on gra podobnie do Messiego często cofa się po piłkę jak Messi, zaczyna od skrzydła ataki itp. skończy się na tym że nie będziemy mieli napastnika z przodu a tłok w pomocy
« Powrót do wszystkich komentarzy