Marca: Nélson Semedo ma oferty z Anglii i Włoch [Aktualizacja]

Julia Cicha

15 maja 2019, 10:44

Marca, MD

236 komentarzy

Barcelona pozyskała Nélsona Semedo z Benfiki latem 2017 roku. Zapłaciła za niego 30 milionów euro + 5 milionów zmiennych, mimo że nie była pewna opłacalności tej transakcji. Po dwóch sezonach klub wie już, że Portugalczyk jest świetnym obrońcą. Problemem okazuje się jednak konieczność dzielenia przez niego minut z Sergim Roberto.

Semedo rozegrał w tym sezonie 42% możliwych minut i nie jest zadowolony z tego wyniku. Zawodnik wie, że w innym zespole miałby pewne miejsce w pierwszym składzie. Z tego powodu Marca informuje dziś, że prawym defensorem interesują się drużyny z Premier League oraz z Serie A. Niektóre z nich mogłyby wyłożyć 35 milionów euro. Nie doszło jeszcze do przedstawienia oficjalnej oferty, ale Portugalczyk wie o zainteresowaniu innych klubów. Niedługo będzie musiał podjąć decyzję, do czego będzie mu potrzebne stanowisko Barcelony.

Jasne jest, że Barça potrzebuje pieniędzy, jeśli chce pozyskać de Ligta i Griezmanna. Dyrekcja sportowa będzie musiała rozważyć możliwe odejście Semedo, choć klub jest zadowolony z jego postawy. Jedynym piłkarzem nie na sprzedaż jest jednak obecnie Leo Messi. Jedną z możliwości byłoby zarobienie na Semedo oraz przeniesienie do pierwszego zespołu Moussy Wagué. Sergi Roberto, ze względu na status wychowanka, wydaje się mieć pewną pozycję.

Aktualizacja

Mundo Deportivo informuje, że źródło z Barcelony zapewniło, że Nélson Semedo nie jest na sprzedaż. Klub odsyła wszystkich do klauzuli odejścia wynoszącej 100 milionów euro.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Semedo bije na glowe roberto ... jprdl co to się dzieje tam nie panują już chyba nas sytuacja

@Death11: Roberto 7 asyst
Semedo 0 asyst
Faktycznie xD Semedo w ofensywie jest bardzo cięki

@Death11: tylko w kwestii szybkości go bije na głowe bo Roberto go bije w kwestii ustawiania się pooglądaj troche meczy to zrozumiesz....

@LeoMessi1994: Hahhahahaha ustawianie się ? A to ciekawe, duża część bramek straconych była po flance Roberto, no rzeczywiście dobre te ustawianie się.

@wyrek: zobacz sobie co robił Vini z Semedo... a druga sprawa ile asyst ma roberto? 7 a ile semedo? 0....

@LeoMessi1994: Chyba zapomniałeś jak zjadł Viniego w 1 meczu Pucharu króla, wybiórcza pamięć to jest to, co charakteryzuje większość użytkowników fcbarca.com.

@wyrek: tak samo jak twój chamski język koniec rozmowy
« Powrót do wszystkich komentarzy