Catalunya Radio: Transfer Matthijsa de Ligta do Barcelony kwestią dni

Julia Cicha

14 maja 2019, 10:28

AS, Sport, Catalunya Radio

90 komentarzy

Dziennikarz Oriol Domenech w programie „El Club de la Mitjanit” na antenie Catalunya Radio zapewnił, że transfer Matthijsa de Ligta do Barcelony jest kwestią dni.

Wspomniane źródło jest dość rzetelne, o czym świadczą choćby prawdziwe informacje przekazywane przez nie podczas negocjacji w sprawie de Jonga. Według Catalunya Radio, Mino Raiola spotkał się 12 kwietnia z delegacją Barçy w składzie: Pep Segura, Éric Abidal, Oscar Grau i Ramon Planes. Wydaje się, że rozmowy przebiegły pomyślnie i obie strony doszły do porozumienia w kwestii warunków transferu oraz zarobków zawodnika. Ajax trzymał się z boku, ponieważ od dawna zakłada już, że Katalończycy zapłacą ustaloną kwotę. Według mediów było to decydujące spotkanie, w którym obrońca dał do zrozumienia, że chce trafić na Camp Nou za wszelka cenę.

Jedynym potencjalnym problemem jest silny charakter Mino Raioli, który ma duże doświadczenie w negocjacjach transferowych. Z tego powodu nawet Josep Maria Bartomeu rozmawiał osobiście z agentem. Catalunya Radio dodaje jednak, że Bayern Monachium i Liverpool będą jeszcze próbować pozyskać de Ligta.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Byłoby pięknie, ale tak swoją drogą strasznie szkoda mi tego Ajaksu. Momentalnie zostanie rozmontowana większość ekipy, a drugiej takiej nie zbudują pewnie przez naście/dzieścia lat. A tak pięknie i dzielnie grali... :(

@Henry95: Sprzedadzą z 4 zawodników i zarobią z 200 mln, a do tego olbrzymie wpływy z LM. Patrząc na politykę klubu to z pewnością dobrze zainwestują te pieniądze i może nie będą za rok czy dwa w półfinale, ale mogą być solidną drużyną, która regularnie wychodzi z grupy LM.
« Powrót do wszystkich komentarzy