Jordi Alba: Przed meczem z Liverpoolem byliśmy najlepsi, a teraz jesteśmy starzy i trzeba nas zastąpić

Radek Koc

12 maja 2019, 22:23

Mundo Deportivo

121 komentarzy

Lewy obrońca Barçy rozmawiał z przedstawicielami mediów po zakończonym spotkaniu z Getafe. Piłkarz poprosił o większe umiarkowanie w wydawaniu ocen za rewanżowy mecz z Liverpoolem. 

- Przed spotkaniem na Anfield byliśmy najlepsi na świecie, a teraz jesteśmy starzy i potrzebujemy zmienników. Nadal nie mogę zrozumieć, jak mogliśmy odpaść z Ligi Mistrzów, wygrywając pierwszy mecz 3:0. Wszyscy jesteśmy źli, a my, piłkarze, przede wszystkim - powiedział. 

- Rzut rożny, po którym padł czwarty gol dla Anglików? To był błąd całej drużyny. W momencie rozgrywania kornera nie widziałem, co się działo. 

Na pytanie o pozostanie Ernesto Valverde na stanowisku trenera Alba odpowiedział się jasno i zdecydowanie: - To jest trener, który dał mi życie i postawił na mnie. Mam nadzieję, że nadal będzie z nami pracować. 

- Kiedy gramy źle, to właśnie my, zawodnicy, musimy stawić czoła krytyce i dzisiaj staraliśmy się to zrobić. To właśnie my reprezentujemy tę drużynę - dodał na zakończenie. 

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

mimo wszystko jest najlepszym lo na swiecie, ale ciezko mi przestac upatrywac go jako glownego winowajcy tej porazki. Moze dlatego, ze mimo szacunku do jego umiejetnosci to go do kona nigdy nie lubilem

@norbo80: Nie komentuj wiecej pilki noznej bo sie jak widac nie znasz. Najlepszy lo na swicie hahaha

@TKWM: To, ze uwazam go za najlepszego lewego obronce na swiecie ani nie oznacza , ze sie nie znam na pilce noznej (Np. T. Cwiakala tez tak uwaza - tez sie nie zna? Pewnie ty znasz sie lepiej on niego prawda?). Komentarz na poziomie Janusza.
« Powrót do wszystkich komentarzy