Frenkie de Jong: Mówi się, że czas leczy wszystkie rany

Julia Cicha

11 maja 2019, 14:45

Mundo Deportivo

12 komentarzy

Frenkie de Jong, który 1 czerwca zostanie oficjalnie zawodnikiem Barcelony, udzielił wypowiedzi dla FOX Sports. Holender nie ukrywał ogromnego rozczarowania z odpadnięcia z Ligi Mistrzów po golu strzelonym przez Tottenham w 95. minucie spotkania.

− Nie mogłoby to być bardziej bolesne. Dobrze zaczęliśmy i graliśmy dość poprawnie. Rywale zrobili coś odmiennego w drugiej połowie, dobrze sobie poradzili, a my nie. Po golu na 2:1 było widać trochę strachu, po utracie kolejnej bramki pozbieraliśmy się, ale w ostatnich minutach starcia przegraliśmy. Myślę, że zasłużyliśmy na grę w finale, szczególnie biorąc pod uwagę cały sezon – powiedział pomocnik.

− Jestem bardzo rozczarowany, bo byliśmy bardzo blisko. Jutrzejsze spotkanie będzie trudne, ale mówi się, że czas leczy wszystkie rany. Ligowy tytuł jest ważny, na pewno się pozbieramy – dodał de Jong, który stara się skupić na dwóch ligowych meczach pozostałych do końca sezonu.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Dla De Jonga dobrze że odpadli , przyzwyczaja się powoli do tego co go czeka w Barcelonie....
konto usunięte

Ajax zasłużył na finał szkoda że nie było finału Barcelona-Ajax.

Oni przynajmniej odpadli po pięknym dwumeczu w ktorym przez większość czasu prezentowali sie lepiej niż przeciwnik. Niektórzy w półfinale nie pozostawili po sobie tak dobrego wrażenia...

Żeby zaleczyć do końca nasze, katalońskie rany potrzebne jest zwycięstwo w LM, najlepiej w spektakularnym stylu tak jak w 2015 roku. Po dwóch ostatnich sezonach innego antidotum nie widzę

Świetnie że zaszli tak daleko zebrał doświadczenie na poziom LM:)

Czas nie leczy ran, lecz przyzwyczaja do bólu...

Mówi się że czas leczy rany, ale niektóre rany się nie goją...