Czytelnicy FCBarca.com chcą, by Ernesto Valverde opuścił klub po zakończeniu sezonu

Julia Cicha

10 maja 2019, 14:00

82 komentarze

Dwa dni temu, po odpadnięciu Barcelony z Ligi Mistrzów, zapytaliśmy Was na łamach FCBarca.com o przyszłość Ernesto Valverde. W ankiecie wzięło do tej pory udział ponad 18,5 tysiąca osób, co pokazuje skalę zainteresowania tematem.

Większość głosujących (66,5%) uważa, że szkoleniowiec powinien zakończyć pracę z Barçą po tym sezonie. Z komentarzy można wywnioskować, że jeśli Valverde sam nie zdecyduje się podać się do dymisji, powinien zostać zwolniony. Media donoszą w ostatnich dniach, że przyszłość trenera może zależeć od wyniku finału Pucharu Króla, a więc na odkrycie kart musimy jeszcze poczekać. 

Najmniej, bo nieco ponad 15% osób, uważa, że Barcelona powinna natychmiast zwolnić Valverde. Prawdopodobnie już się tak nie stanie, ponieważ od porażki z Liverpoolem minęło kilka dni, a klub nie zareagował w zdecydowany sposób. 18% głosujących wierzy natomiast w obecnego trenera Barcelony i jego sposób pracy. Te osoby doceniają wagę dwóch mistrzostw Hiszpanii i nie upatrują w szkoleniowcu głównego winowajcy odpadnięcia z Ligi Mistrzów lub też dają mu kredyt zaufania na kolejny sezon. 

Ankieta

Czy Ernesto Valverde powinien pozostać trenerem Barcelony?

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Czytelnicy FcBarca.com mogą sobie chcieć :D

@Yael: Trzeba się zrzucić na kilera
« Powrót do wszystkich komentarzy